فروش سود مایع در اصفهان

فروش سود مایع در اصفهان

پارس شیمی | فروش سود مایع در اصفهان و عرضه سود پرک با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت و کاستیک سودا

فروش سود مایع در اصفهان

روش های مختلفی برای تولید و فروش سود مایع از گذشته تا به امروز وجود داشته است که برخی از این روش ها دیگر منسوخ شده و برخی دیگر ادامه دارد. سود مایع یا کاستیک سودا Caustic Soda با فرمول شیمیایی NaOH و نام لاتین سدیم هیدروکساید یا هیدروکسید سدیم Sodium Hydroxide یک نمک قلیایی می باشد که طبق روش های مختلفی از جمله فرایند کلرقلیایی تولید می شود.

 

فروش سود مایع در اصفهان

میزان مصرف و فروش سود مایع در صنایع مختلف بسیار زیاد است و سالانه ده ها میلیون تن از آن در کشور های مختلف تولید شده و به مصرف می رسد. در طی فرایند تولید حجم زیادی گاز کلر نیز آزاد می شود که با جمع آوری آن, یک محصول جانبی با ارزش نیز به دست می آید. هچنین امکان استفاده از سود مایع در مصارف خانگی نیز وجود دارد. مثلا اینکه کاستیک سودا بهترین ماده لوله باز کن است و دیگر اینکه محلول هیدروکسید سدیم قادر به پاک کردن هر لکه و آلودگی از سطوح مختلف می باشد.

پارس شیمی آمادگی فروش سود مایع شهر های اصفهان, شیراز, تهران, رشت, بندر عباس, ماهشهر, مشهد, سبزوار, سنندج, تبریز, اردبیل, ارومیه, ساری, امیر آباد, کرج و بسیار دیگر از شهر های کشور را دارد و ارسال سود مایع به وسیله تانکر و بونکر و یا در بشکه 220 لیتری صورت می گیرد و نیز ارسال سود پرک 99 درصد در کیسه 25 کیلویی کاملا محفوظ انجام می شود.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر