فروش سود جامد

فروش سود جامد

پارس شیمی | فروش سود جامد پرک و سود سوز آور مایع

 فروش سود جامد, فروش سود جامد کاستیک, فروش سود جامد پرک, فروش سود جامد سوز آور

امروزه تمام صنایع نیاز مبرمی به شوینده های قوی و ارزان دارند. در صنایع تولیدی اگر از شوینده مناسبی استفاده نشود, علاوه بر اینکه ممکن است صدماتی به ماشین آلات وارد شود, امکان دارد به خوبی پاک سازی نشود. سود سوز آور یا سود کاستیک یا کاستیک سودا یا سود پرک 99 درصد یا سود مایع 50 درصد یک محصول شیمیایی تولیدی در مجتمع پتروشیمی می باشد. نام علمی سود سوزآور, هیدروکسید سدیم یا سدیم هیدروکسید می باشد که دارای فرمول NaOH می باشد. سود مایع کاستیک و سود جامد کاستیک قوی ترین ماده پاک کننده ای می باشد که وجود دارد. فروش سود جامد از اهمیت ویژه برخوردار است که باعث شده این ترکیب به عنوان مهم ترین و پر مصرف ترین ماده شیمیایی باشد.

 

فروش سود جامد و کاربرد

فروش سود پرک و سود مایع 50 درصد بسیار زیاد و فراوان می باشد. سود سوز آور در صنایع متفاوتی به کار می رود. بیشترین میزان سود کاستیک تولید شده در جهان در صنعت تولید شوینده ها و کاغذ سازی مصرف می شود. از سود مایع کاستیک در صنایع غذایی نیز در تولید نوشابه و مواد لبنی استفاده می شود.

سود پرک در چرم سازی و دباغی نیز استفاده می شود. برای پاک سازی پوست از چربی و آلودگی ها, محلول سود سوز آور بهترین ترکیب می باشد. همچنین هیدروکسید سدیم بهترین ماده برای استفاده به عنوان لوله باز کن است. در کارخانه ها برای رسوب زدایی لوله ها از محلول کاستیک سودا استفاده می شود. همچنین برای شستشوی ماشین آلات و سطوح مختلف کارخانه از این ماده استفاده می شود. فروش سود جامد در بسته بندی 25 کیلویی دو جداره عرضه می شود.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر