فروش خاک فسفات

فروش خاک فسفات

پارس شیمی | تولید و فروش خاک فسفات با کیفیت عالی و ارزان ترین قیمت

فروش خاک فسفات 

فروش خاک فسفات

خاک فسفاته با دارا بودن 37 درصد فسفر ماده ای شکفت انگیز برای کشاورزی و باغات و زراعت و از همه مهمتر صنعت تولید اسید فسفریک است بنابر این بسیاری از صنایع  از جمله صنعت تولید کود به خاک فسفات وابسته شده است و ماده اصلی تولید کود های فسفات نظیر بیوفسفات طلایی, دی آمونیوم فسفات, سوپر فسفات ساده و تریپل و سایر کود های فسفر می باشد.

 

فروش خاک فسفات در نقاط مختلف جهان

خاک فسفاته ماده ای کم یاب در پوسته زمین می باشد ولی بسیار پر مصرف بوده و از این جهت میزان تقاضای آن از تولید پیشی می گیرد. تعداد محدودی کشور در جهان وجود دارند که دارای معدن خاک فسفات می باشند. کشور چین بزرگ ترین کشور دارنده ذخایر فسفات در جهان می باشد و این به علت وسعت بسیار زیاد این کشور پهناور است. کشورهای آمریکا, کانادا, روسیه, مصر, مراکش و برخی دیگر نیز دارای معدن فسفات هستند.

 

فروش خاک فسفات در خاورمیانه

در منطقه خاور میانه نیز کشور های ایران و سوریه دارای تعداد محدودی معدن خاک فسفات هستند. ایران با فروش خاک فسفات در جهت تامین خاک فسفاته منطقه خاور میانه قدم بر می دارد.

 

فروش خاک فسفات و کاربرد آن

فسفات به عنوان ماده اولیه تولید انواع کود فسفر بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. خاک فسفات در کشاورزی نیز به طور مستقیم استفاده می شود زیرا علاوه بر تامین فسفر خاک و افزایش بار دهی و میوه زایی گیاهان کشاورزی و باغات میوه موجب بهبود جذب آب نیز می شود. همچنین خاک فسفاته ماده اولیه و اساسی و بسیار مهم در تولید اسید فسفریک است که بدون آن تولید این اسید امکان پذیر نیست.

 

فروش خاک فسفات

تولید و فروش خاک فسفات پودری 37 در صد از معدن خاک فسفات اختصاصی واقع در یزد

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 310 کاربر