فروش بنتونیت سمنان

فروش بنتونیت سمنان

یکی از معادن بنتونیت گروه تولیدی و صنعتی پارس شیمی که دارای بنتونیت کلسیمی با غلظت بالا بوده و کیفیت مناسبی دارد در استان سمنان واقع شده است. فروش بنتونیت سمنان به دلیل غلظت بالای کلسیم در آن و همچنین جذب آب بالا ، برای استفاده در مصارفی نظیر افزودن به خوراک دام و طیور ، امور ساختمان سازی و جاده سازی و بستر حیوانات مناسب است. 

بنتونیت, فروش بنتونیت, بنتونیت سمنان, فروش بنتونیت سمنان,

فروش بنتونیت سمنان به صورت کاملا پودری و میکرونیزه و یا در دانه بندی های 2 تا 4 میلیمتر و 4 تا 6 میلیمتر صورت می گیرد. همچنین نوع بسته بندی کارخانه بنتونیت سمنان با توجه به دانه بندی آن مشخص می شود که می تواند به صورت فله ای ، کیسه ای و یا جامبوبگ باشد. گروه صنعتی پارس شیمی همچنین به بازرگانان و صادرکنندگانی که قصد خرید بنتونیت صادراتی را دارند نیز خدمات زیادی ارائه می دهد. ما با دارا بودن مجوزات لازم صادراتی قادر به انجام امور گمرکی برای صادرات بنتونیت به دیگر کشور ها نیز می باشیم. 

همچنین گروه صنعتی پارس شیمی دارای یک معدن بنتونیت سدیمی بسیار مرغوب در استان اصفهان می باشد ، لذا در صورت تمایل به خرید بنتونیت سدیم دار و بنتونیت کلسیم دار برای کلیه نقاط کشور و یا بنتونیت صادراتی در دانه بندی های مختلف با بخش فروش گروه صنعتی پارس شیمی تماس برقرار نمایید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر