فروش اسید هیومیک پودری

فروش اسید هیومیک پودری

گروه صنعتی پارس شیمی به عنوان بزرگ ترین وارد کننده هیومیک اسید در ایران ، اقدام به فروش اسید هیومیک پودری با خلوص بسیار بالا و کیفیت مرغوب در کنار قیمت استثنایی و چشمگیر می نماید.

 فروش اسید هیومیک پودری

بسیاری از تولید کنندگان اسید هیومیک در کشور به منظور تولید محصول خود از اسید هیومیک پودری پارس شیمی استفاده می نمایند زیرا محصول ما علاوه بر اینکه کاملا در آب قابلیت انحلال پذیری دارد ، به علاوه خلوص بسیار بالای آن موجب ایجاد سود فراوانی برای مصرف کنندگان می شود.

اسید هیومیک پودری به سه صورت چالکود و یا استفاده در سیستم آبیاری و همچنین اسپری بر روی برگ ها قابل مصرف می باشد و دارای تاثیرات چشمگیری در افزایش حاصلخیزی خاک است. این ماده با افزایش میزان هوموس خاک ، میزان فراوانی از مواد معدنی و آلی را در اختیار گیاهان قرار می دهد و بسیار قوی تر و سودمند تر از کود های حیوانی و دامی می باشد. همچنین استفاده بیش از حد از هیومیک اسید بر خلاف دیگر کود ها، موجب سوختن و خراب شدن گیاهان نمی شود. گروه صنعتی پارس شیمی به عنوان بزرگ ترین وارد کننده هیومیک اسید در ایران ، اقدام به فروش اسید هیومیک پودری با خلوص بسیار بالا و کیفیت مرغوب در کنار قیمت استثنایی و چشمگیر می نماید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر