فروش اسید هیومیک

فروش اسید هیومیک

پارس شیمی | واردات, تولید و فروش اسید هیومیک مایع و پودری با بهترین کیفیت ممکن و ارزان ترین قیمت در بسته بندی های متنوع و استاندارد 

فروش اسید هیومیک, فروش هیومیک اسید, قیمت فروش اسید هیومیک, فروش اسید هیومیک پودری, فروش اسید هیومیک مایع, فروش اسید هیومیک پسته, 

فروش اسید هیومیک پودری

اسید هیومیک پودری پارس شیمی با دارا بودن خلوص 65 تا 70 درصد از کیفیت فوق العاده ای برخوردار می باشد. این محصول کاملا در آب محلول می باشد و به همین خاطر می توان آن را هم در زمان شخم در خاک قرار داد و هم با استفاده از سیستم آبیاری مصرف نمود.

 

فروش اسید هیومیک مایع

اسید هیومیک مایع هم به صورت خالص و هم در ترکیب با عناصر مورد نیاز گیاهان نظیر ازت و پتاسیم قابل تولید می باشد. بسته بندی این محصول به صورت ظروف یک, پنج و 10 کیلوگرمی است. هیومیک اسید مایع از طریق سیستم آبیاری و یا به صورت اسپری قابل مصرف بوده و در تمام طول سال می توان از آن برای تقویت گیاه استفاده نمود.

 

فروش اسید هیومیک گرانول

این نوع هیومیک معمولا از معادن لئوناردیت تهیه می شود و از نظر کیفیت پایین تر از دو گرید مایع و پودری است.

 

فروش اسید هیومیک و مزایای آن

امروزه با توجه به مضرات استفاده از کود های شیمیایی و نیز هزینه های بالای آن, کاربرد کود اسید هیومیک گسترش زیادی یافته است. این کود ارگانیک تاثیر بسیار چشمگیری در افزایش ریشه دهی گیاهان داشته و همچنین موجب بهبود بیولوژیک و شرایط فیزیکی خاک می شود. افزایش جذب ازت و فسفر و ریز مغذی ها از جمله فواید به کار گیری این کود فوق العاده است.

ارسال نظر

علیرضایی : قیمت فروش اسید هیومیک
18 3
قیمت فروش اسید هیومیک پودری خارجی چند؟
مرتضی : قیمت اسید هیومیک خارجی
6 2
نظر شما چیست (Write a Comment) ؟
عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 310 کاربر