صادرات خاک فسفات

صادرات خاک فسفات

پارس شیمی | تولید و صادرات خاک فسفات برای استفاده در مصارف داخلی و امور صادراتی

صادرات خاک فسفات, خاک فسفات صادرات, فروش خاک فسفات صادراتی, قیمت خاک فسفات صادراتی

خاک فسفات یک ماده معدنی و ارگانیک است که استفاده فراوانی در صنایع مختلف داشته و در کشاورزی نیز بسیار مورد نیاز می باشد. یکی از مشکلات اصلی زمین های کشاورزی در ایران و بسیاری از کشور های دیگر, کمبود فسفر می باشد که این نقیصه سبب می شود تا برگ ها و ساقه های جوان زرد و ضعیف شود. این اتفاق باعث می شود تا گیاهان مهم ترین عضو فتوسنتز کننده خود را از دست بدهند و برای سوخت و ساز خود دچار مشکل شوند. این امر موجب می شود تا محصولات دهی گیاهان کاهش یابد و همچنین کیفیت محصولات هم پایین بیاید.

 

صادرات خاک فسفات

از آنجا معدن خاک فسفات در خاور میانه کم بوده و محدود به کشور های ایران و سوریه می شود. دیگر کشور های این منطقه برای تامین خاک فسفات خود نیاز به واردات خاک فسفات دارند. خاک فسفات صادراتی پارس شیمی دارای خلوص بالا و کیفیت درجه یک می باشد. خلوص خاک فسفات پارس شیمی 35 تا 40 بوده و به صورت پودر شده می باشد. بسته بندی کیسه بیگ بگ و جامبو بگ و امکان تحویل FOB هر یک از بنادر کشور با انجام امور گمرکی

 

کاربرد صادرات خاک فسفات

فسفات عموما برای تولید انواع کود فسفاته مانند دی آمونیوم فسفات و کود فسفات تریپل استفاده می شود که برای تامین فسفر مورد نیاز گیاهان در زمین های زراعی بکار گرفته می شود. از خاک فسفاته می شود به طور مستقیم در زمین های زراعی و باغات میوه بهره گرفت که این کار علاوه بر اینکه می تواند فسفات خاک را تامین کند همچنین می تواند با ایجاد تخلل در خاک و بهبود شرایط فیزیکی می تواند باعث افزایش سوخت و ساز گیاهان شده و میزان محصول دهی افزایش یابد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 279 کاربر