شرکت فسفات اسفوردی

شرکت فسفات اسفوردی

فروش خاک فسفات پودری 35 تا 40 در صد درجه یک

شرکت فسفات اسفوردی 

ایران جزء معدود کشور های خاور میانه می باشد که دارای منابع و معادن فسفات می باشد. در این منطقه فقط ایران و سوریه معدن خاک فسفات دارند که تعداد آن هم انگشت شمار است. از طرفی چون اکثر معادن فسفات دارای خلوص پایینی بوده و نا خالصی آن ها بالا می باشد. بنا بر این استفاده از آن در صنایع مختلف تولید امکان پذیر نمی باشد و استخراج و فراوری فسفات در این معادن از توجیه اقتصادی بر خوردار نیست.

 

 

خاک فسفات چیست

خاک فسفاته نوعی کانی معدنی می باشد که در صد اندکی از پوسته زمین را تشکیل می دهد و در حقیقت نادر و کم یاب است اما از طرفی دارای مصارف بسیار زیادی در صنایع تولیدی مختلف و متفاوت است که این امر میزان توجه به این عنصر را افزایش داده است.

خاک فسفات در کشاورزی از اهمیت فوق العاده ای بر خوردار است زیرا تنها راه تامین فسفر خاک که نقش حیاتی در رشد و نمو و عمل فتوسنتز گیاهان دارد از طریق استفاده   از خاک فسفاته می باشد. فروش خاک فسفات

مهم ترین مصرف فسفات در تولید کود فسفات نظیر مونو و دی آمونیوم فسفات, سوپر فسفات ساده و همچنین سایر کود های شیمیایی کشاورزی است. در صنعت نیز از این عنصر برای تولید اسید فسفریک که یک اسید مهم و کاربردی به حساب می آید استفاده می شود که حاصل شستشو دادن خاک فسفات توسط اسید سولفوریک است.

 

فروش خاک فسفات

خاک فسفات با خلوص 35 تا 40 درصد جز بهترین فسفات های کشور می باشد و پس از کوبیده شدن و پودر شده توسط کامیون ها و تریلی های کمپرسی بار گیری شده و تمام نقاط کشور ارسال می گردد.

معدن خاک فسفات در اطراف شهر یزد قرار داشته و از این نظر که در مرکز کشور واقع شده است برای ارسال به کلیه نقاط مناسب می باشد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 277 کاربر