شركت فسفات اسفوردی بافق

شركت فسفات اسفوردی بافق

فروش خاک فسفات پودری با خلوص بالا با امکان حمل به تمام نقاط ایران

شركت فسفات اسفوردی بافق

خاک فسفات Phosphate ماده ای پر مصرف در صنایع مختلف مانند صنایع شیمیایی و کشاورزی می باشد.

این کانی معدنی ماده ای کم یاب و نادر می باشد که تنها برخی از کشور های جهان دارای معادن آن می باشند و امکان دست یابی و بهره برداری از آن را به دست می آورند.

کشور هایی که دارای معدن خاک فسفات می باشند, عموما کشور هایی می باشند که دارای وسعت و پهناوردی بسیار زیادی هستند. کشور چین که پهناور ترین کشور جهان به شمار می رود دارای بیش ترین تعداد معدن خاک فسفاته در جهان است. پس از آن, کشور های کانادا, روسیه و آمریکا نیز که آن ها هم وسعت بسیار زیادی دارند, دارای معدن خاک فسفات هستند.

در منطقه خاور میانه هم کشور های ایران و سوریه تعداد محدود و انگشت شماری معدن فسفات دارند که البته همه آنها از لحاظ خلوص و کیفیت فسفات مناسب برای استفاده در صنایع و کشاورزی نمی باشند.

خاک فسفات پارس شیمی دارای خلوص 35 تا 40 در صد می باشد و از این نظر خلوص بسیار بالایی از خاک فسفات را دارا است. همچنین این فسفات کوبش شده و پودری است که برای استفاده به عنوان ماده اولیه بسیار مناسب می باشد.

خاک فسفاته ماده اولیه تولید تعداد زیادی از محصولات مورد مصرف صنایع شیمیایی و کشاورزی می باشد. تولید کود های فسفره وابسته به وجود فسفات معدنی می باشد نظیر کود سوپر فسفات ساده و تریپل, بیوفسفات طلایی, مونو و دی آمونیوم فسفات و دیگر کود های کشاورزی فسفات.

همچنین برای تولید اسید فسفریک که اسیدی مهم در صنایع شیمیایی می باشد نیز وجود خاک فسفات به عنوان ماده اولیه و مورد نیاز الزامی است.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 279 کاربر