سیلیسیم خالص

سیلیسیم خالص

پارس شیمی | فروش سیلیسیم خالص و با کیفیت درجه یک, سیلیس با کیفیت صادراتی به صورت فله ای و کیسه شده با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت و امکان ارسال به کلیه نقاط کشور و یا تحویل به بنادر مختلف با انجام امور گمرکی و به صورت FOT و FOB

 سیلیسیم خالص

تولید هر نوع کالا و محصولی در صنایع مختلف نیاز به در اختیار داشتن مواد اولیه مناسب دارد. سیلیس با نام علمی سیلیسیم دی اکسید silicon dioxide یک کانی معدنی با کیفیت بالا می باشد که دارای فرمول SiO2 است. سیلیسیوم یا سیلیکات که به شن و ماسه نیز شهرت دارد به وفور در طبیعت یافت می شود و در حقیقت فراوان ترین ماده موجود در طبیعت است که هم به صورت آزاد و هم به شکل ترکیبی وجود دارد. انواع ترکیب های اکسیده و یا ترکیب با سایر عناصر از این ماده وجود دارد.

 

انواع سیلیسیم

کوارتز یکی از بلور های سیلیسیوم است که حالت ثابت و پایداری دارد و سیلیک بیشتر به این شکل در محیط وجود دارد.

ماسه سنگ و شن از انواع مختلف سیلیس هستند که از نوع کوارتز محسوب می شوند و به صورت بلور های ریزی می باشد که با آب و آهک به هم متصل می شوند. فلینت هم ترکیب خاصی از مواد سیلیسی است که از تجزیه اجساد ریز موجوداتی که در دریا ها زندگی تولید می شود. فلینت بلور های ریز سیلیس است که به وسیله کربنات کلسیم و آهک و اکسید آهن به هم می چسبند.

سیلیسیم برای کنترل پراکسید و جلوگیری از خوردگی لوله ها کاربرد دارد, همچنین از سیلیسیوم به عنوان پاک کننده صنعتی استفاده می شود, در تولید شیشه نیز از سیلیس استفاده بسیار زیادی می شود و از آن به عنوان ماده اولیه استفاده می شود.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 277 کاربر