سیلیس ملایر

سیلیس ملایر

پارس شیمی | فروش سیلیس ملایر با کیفیت بالا و قیمت مناسب تحویل شهر های کشور در اسرع وقت

سیلیس ملایر, فروش سیلیس ملایر, فروش سیلیس در ملایر 

سیلیسیم بیشتر از طریق استخراج معدن سیلیس و خالص سازی سنگ کوارتز به دست می آید و پس از کوبش تبدیل به پودری سفید رنگ می شود. کوارتز فراوان ترین نوع سیلیکا موجود در طبیعت می باشد و دلیل آن هم این است که سنگ کوارتز در فشار جو و دمای محیط حالت ثابتی دارد البته انواع دیگری از سیلیکات هم در پوسته زمین یافت می شود. یکی از  انواع مهم شن سیلیس ماسه و ماسه سنگ است که دارای بلور های ریزی می باشد که توسط آهک و کربنات کلسیم به هم متصل شده اند. فلینت هم نوع دیگری از سیلیسیوم است که از اجساد موجودات زنده شکل گرفته است و در ته دریا ها و اقیانوس ها رسوب نمود است.

سیلیس دارای مصارف صنعتی زیادی می باشد. بیش از 95 درصد از کل سیلیکا ی فراوری و تولید شده در صنایع ساخت و ساز به مصرف می رسد نظیر تولید سیمان پورتلند. انواع مختلف سیلیسیوم مانند سیلیس آمورف, سیلیس دانه شکری و پودر سیلیس میکرونیزه آماده حمل و تحویل در شهر ملایر می باشد. همچنین سیلیس خوراکی, سیلیس در کشاورزی, سیلیس شیشه, سیلیس تصفیه آب, ژل سیلیس و سیلیس رسوبی نیز قابل تولید است.

سیلیکون یا سیلیس در صنایع تولید شیشه و بلور دارای کاربرد بسیار زیادی است و به عنوان ماده اولیه در تولید شیشه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. تولید سدیم و موادی که دارای ترکیبات سدیم دار هستند, تولید پشم شیشه, ساخت قالب های ریخته گری و مواد نسوز, تولید انواع رنگ ها, چسب ها و رزین ها نیز از کاربرد های متعدد سیلیسیم است.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر