سولفات آمونیوم ازبکستان

سولفات آمونیوم ازبکستان

قابل توجه مصرف کنندگان و کارخانجات و کشاورزان محترم, گروه صنعتی پارس شیمی آماده عرضه و فروش سولفات آمونیوم ازبکستان به صورت کریستال با امکان حمل به کلیه نقاط کشور می باشد.

سولفات آمونیوم ازبکستان, قیمت سولفات آمونیوم ازبکستان, سولفات آمونیوم ازبک, فروش سولفات آمونیوم ازبکستان, خرید سولفات آمونیوم ازبکستان, کود سولفات آمونیوم ازبکستان, کود شیمیایی سولفات آمونیوم ازبکستان,

خاک زمین های کشاورزی ایران به علت مسائل مختلفی چون بارش اندک, شوری زیاد و شسته شدن معمولا فقیر می باشد. برای جبران مشکلات زمین های زراعی و افزایش حاصلخیری خاک, استفاده از کود های کشاورزی حاوی عناصر اساسی ازت و پتاسیم و کلسیم الزامی است. کود سولفات آمونیوم با دارا بودن عنصر ازت که از نوع ازت آمونیاکی و قابل جذب برای گیاه می باشد قادر به افزایش اسیدیته خاک بوده و موجب جذب ریز مغذی های فلزی نظیر آهن, منگنز, منیزیم, مس و ... توسط گیاه می شود. همچنین استفاده همزمان آن با کود اوره موجب جلوگیری از هدر رفت گاز نیتروژن تولید شده توسط اوره می گردد.

سولفات آمونیوم ازبکستان به عنوان یکی از برند های معروف در کشور سالیانه هزاران تن از نیاز داخلی به این محصول را بر طرف می نماید. گروه صنعتی پارس شیمی آماده تامین نیاز بخش کشاورزی و صنایع مختلف را به این محصول مرتفع می نماید. 

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر