سودپرک از کجا بخرم

سودپرک از کجا بخرم

سودپرک ماده ای پر درخواست است و به علت اینکه موارد مصرف فراوانی دارد از صنایع بزرگ مانند پتروشیمی و استخراج چاه های نفت گرفته تا مشاغل خرد نظیر قالیشویی ها از سودپرک استفاده می کنند. سودپرک امکان چربی زدایی و تمیز کنندگی فوق العاده ای را در اختیار فرد قرار داده و در کنار آن از قیمت بسیار مناسب تری نسبت به شوینده های موجود در بازار برخوردار است.

سودپرک از کجا بخرم

سودپرک از کجا بخرم ؟

در صورتی که قصد خرید سودپرک را دارید ، ذکر چند نکته لازم به نظر می رسد. اولا اینکه سودپرک یک ماده جاذب رطوبت و گاز کربنیک محیط است که در صورت امکان ، با جذب این مواد خلوص آن کاهش می یابد ، کارایی خود را از دست می دهد و به هم چسبیده و سفت می شود. بنابراین باید به کیسه های آن دقت کرد تا پارگی نداشته باشد. دوما خلوص استاندارد برای سودپرک 98 درصد بوده و باید فاقد انواع ناخالصی ها باشد. متاسفانه برخی افراد سودجو برای کاهش قیمت تمام شده خود ، به سودپرک نمک اضافه می کنند که این امر موجود کاهش خلوص و در نتیجه متضرر شدن مصرف کننده می شود. سوما رنگ سودپرک باید کلا سفید بوده و به راحتی و به هر میزان در آب حل شود.

برای خرید سودپرک با کیفیت و شرایط استاندارد ، با ما در پارس شیمی تماس گرفته و محصولی مرغوب و ممتاز را با قیمت مناسب و در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر