سود کاستیک گرانول

سود کاستیک گرانول

پارس شیمی | تولید و فروش سود پرک 99 درصد و سود کاستیک گرانول و سود مایع 50 درصد با کیفیتی بسیار بالا و قیمت مناسب به صورت تحویل در محل

 سود کاستیک گرانول

سود کاستیک گرانول و سود پرک ماده اساسی در اکثر صنایع تولیدی و خدماتی هستند. از آنجا که هر گونه تولید صنعتی با خود آلودگی هایی به همراه داشته که این آلودگی ها موجب کاهش راندمان تولید می شود بنابر این باید برای رفع این آلودگی ها که ضرر های اقتصادی زیادی را متوجه صاحبان صنایع می کند از مواد شوینده قوی و اقتصادی استفاده کرد. سود پرک یا سود جامد کاستیک یا سود مایع کاستیک یا سود گرانول به عنوان بهترین ماده در این زمینه به شمار می آید.

سود کاستیک گرانول یا سود پرک در غلظت های متفاوت یک ماده چربی زدا و رسوب بر و پاک کننده بسیار قوی می باشد که قادر به از بین بردن هر گونه آلودگی های صنعتی و خانگی است. از طرفی استفاده از محلول سدیم هیدروکسید یا هیدروکسید سدیم از نظر اقتصادی بسیار به صرفه بوده و ماده شوینده ای ارزان تر و بهتر از آن در این زمینه وجود ندارد. سود کاستیک مایع در مجتمع های پتروشیمی تولید شده و ماده اولیه در تولید این محصول نمک صنعتی می باشد که طی فرایند های شیمیایی, سدیم آن جدا شده سپس هیدروکسیده می شود تا سود سوزآور مایع بدست بیاید. خلوص سود مایع 50 درصد است و در ظروف 220 لیتری نگه داری می گردد و خلوص سود پرک 98 درصد می باشد.

ماده اولیه در تولید سود کاستیک جامد یا سود سوزاور پرک, سدیم هیدروکسید مایع است که با افزایش غاظت آن تا 97 الی 99 درصد, سود جامد کاستیک تولید می شود. سود سوز اور جامد در رم های مختلفی به تولید می رسد که عبارتند از سود کاستیک گرانول, هیدروکسید سدیم جامد و کاستیک سودا پودری.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر