سود کاستیک msds

سود کاستیک msds

پارس شیمی | عرضه سود سوز آور مایع یا سود مایع 50 درصد و سود کاستیک جامد یا سود پرک 99 درصد طبق آنالیز و در بسته بندی استاندارد با قیمت رقابتی و کیفیت درجه یک به همراه سود کاستیک msds

 سود کاستیک msds

فروش سود پرک یا سود کاستیک در صنایع مختلف رشد چشمگیری داشته است به طوری که امروزه سود کاستیک یا سود سوز آور caustic soda تبدیل به یکی از مهم ترین مواد شیمیایی و صنعتی شده است و در طول هر سال میزان قابل توجه و عظیمی از این ماده در سر تا سر جهان تولید می شود و به مصرف صنایع مختلف می رسد.

 

سود سوز آور چیست

سود پرک کاستیک و سود کاستیک مایع نوعی ماده شیمیایی است که محصول پتروشیمی ها می باشد و ماده اولیه و اصلی برای تولید آن نمک صنعتی بوده که طی روش هایی به کاستیک سودا تبدیل می شود. سود کاستیک مایع شفاف و بی بو و بدون هیچ گونه رنگ خاصی می باشد. خلوص سود مایع 50 درصد است. سود کاستیک پرک یا سود کاستیک گرانول جامدی سفید رنگ است که جاذب آب و گاز کربنیک می باشد. خلوص سود پرک 99 درصد است و به راحتی در آب و الکل هایی نظیر اتانول و متانول قابل محلول شدن می باشد.

سود كاستيك دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی است. اولا اینکه سود پرك 98 درصد بهترین ماده چربی زدا و رسوب بر شیمیایی است که غلظت های مختلفی از آن را می توان به عنوان بهترین ماده شوینده مورد استفاده قرار داد.

دوما اینکه كاستيك سودا از نظر اقتصادی نیز ماده ای بسیار به صرفه می باشد زیرا وقتی در میزان کمی در حجم بالایی از آب محلول شود قادر به از بین بردن بیشتر آلودگی ها می باشد. سود سوزاور در صورت تماس با پوست بدن موجب ایجاد سوزش می شود.

عرضه سود سوز آور مایع یا سود مایع 50 درصد و سود کاستیک جامد یا سود پرک 99 درصد طبق آنالیز و در بسته بندی استاندارد با قیمت رقابتی و کیفیت درجه یک به همراه سود کاستیک msds

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر