سود پرک کریستال

سود پرک کریستال

پارس شیمی | تولید و فروش سود پرک کریستال 98 درصد در بسته بندی 25 کیلو گرمی

سود پرک کریستال, سود پرک جامد, سود پرک مایع,  

پروسه تولید سود پرک کریستال در کارخانجات مختلف به دلیل وجود ماشین آلات و عملیات ها مختلف تولید سبب ایجاد تولید های مختلف می شود که این امر ممکن است باعث کاهش تولید شده و ضرر های اقتصادی زیادی را متوجه تولید کنندگان می کند. برای جلوگیری از مشکل آلودگی های صنعتی و خانگی باید از یک شوینده و چربی بر و رسوب زدای قوی استفاده کرد.

سود پرک کریستال یا سود پرک یا کاستیک سودا Caustic Soda یک ماده شیمیایی می باشد که محصول تولید شده توسط پتروشیمی است. کاستیک سودا به دو صورت مایع و جامد تولید شده و یک ماده ضروری در تمام صنایع می باشد.

فرمول شیمیایی : NaOH

نام علمی سود سوز آور : هیدروکسید سدیم یا سدیم هیدروکسید Sodium Hydroxide

ماده اولیه در تولید کاستیک سودا : نمک صنعتی

 

سود پرک کریستال

هیدروکسید سدیم در دو حالت سود کاستیک مایع و سود پرک یا سود پرک کریستال تولید می شود. سود مایع کاستیک یا سود سوز آور مایع یک مایع شفاف بی رنگ و بی بو می باشد. خلوص سود مایع 50 درصد است و در بشکه 220 لیتری بسته بندی می شود. سود جامد کاستیک یا سود سوزآور جامد سپید رنگ بوده و به راحتی در آب, اتانول و متانول حل می شود. محلول سود کاستیک ماده اولیه بسیاری از صنایع می باشد. سود جامد به اشکال مختلف تولید می شود. سود جامد پرک یا هیدروکسید سدیم جامد که لایه های نازک و پهنی است. سود کاستیک گرانوله یا سدیم هیدروکسید گرانوله که به صورت دانه های ریز است. کاستیک سودا پودری که از دو نوع بالا تولید می شود. خلوص سود پرک 99 درصد است و به شدت جاذب آب و دی اکسید کربن است در نتیجه باید در کیسه های غیر قابل نفوذ بسته بندی شود.

پارس شیمی | تولید و فروش سود پرک کریستال و سود پرک 98 درصد در بسته بندی 25 کیلو گرمی

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر