سود جامد کاستیک

سود جامد کاستیک

پارس شیمی | تولید و فروش سود جامد کاستیک و سود پرک و سود مایع

 سود جامد کاستیک, سود کاستیک جامد, سود سوز آور کاستیک, سود پرک کاستیک

سود کاستیک یا کاستیک سود Caustic soda که به سود پرک Flakes یا سود سوز آور شهرت دارد دارای نام علمی هیدروکسید سدیم یا سدیم هیدروکساید Sodium Hydroxide می باشد و فرمول شیمیایی آن NaOH است.

 

سود جامد کاستیک یا سود پرک چیست

سود سوزاور یک قلیا و قوی ترین ماده چربی زدا و چربی بر تولید شده توسط بشر است و می توان کاستیک سودا را پر مصرف ترین ماده شیمیایی جهان دانست. سود پرک کاستیک دارای خلوص بوده و به راحتی در آب حل می شود. اصولا سود سوزآور جامد جذب کننده آب است و به راحتی رطوبت محیط و هوا را جذب می نماید. به همین علت باید سود کاستیک پرک را در بسته بندی 25 کیلویی دو لایه کاملا ایزوله بسته بندی کرد تا در زمان حمل و با جذب آب از خلوص آن کاسته نشود.

سود کاستیک جامد ماده ای جامد و سفید رنگ است که به صورت سود پرک و سود گرانول تولید می شود. سود سوزآور مایع یا سود مایع 50 درصد که سدیم هیدروکسید نیز شناخته می شود یک ترکیب شیمیایی پتروشیمی است و دارای خلوص 50 در صد و 33 در صد می باشد. سود مایع کاستیک ماده اولیه برای سود جامد کاستیک است که سود سوزآور جامد به صورت های سود پرک 99 درصد, سود کاستیک گرانوله و سود کاستیک پودری تولید می شود. کاستیک سودا صادراتی عموما به صورت کاستیک سودا مایع است و در بشکه های 220 لیتری بسته بندی می شود. همچنین سود پرک صادراتی نیز در بسته بندی کیسه دو لایه 25 کیلویی و بر روی پالت بسته بندی شده و با انجام اظهار و امور گمرکی آماده تحویل فوب بندر عباس FOB جهت انجام صادرات می باشد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر