سود جامد

سود جامد

پارس شیمی | تولید و فروش سود جامد پرک و سود کاستیک مایع  با قیمت مناسب و کیفیت بالا

سود جامد, فروش سود جامد, خرید سود جامد, قیمت سود جامد, سود جامد پرک, سود جامد کاستیک, سود جامد سوزآور 

برترین ماده شوینده و پاک کننده و قوی ترین ماده چربی زدای شیمیایی که هم برای مصارف خانگی مصرف می شود و هم برای مصارف صنعتی سود پرک است. سود جامد یک فراورده تولید شده در مجتمع های پیتروشیمی می باشد. تولید کاستیک سودا به حدی بالا ست که سالیانه بیش ده ها میلیون لیتر از آن در سر تا سر جهان تولید شده و به مصارف مختلف صنعتی و خانگی می رسد.

سود پرک از نمک صنعتی تولید شده و دارای فرمول شیمیایی NaOH می باشد. نام اصلی این ماده بسیار مفید و پر کاربرد سدیم هیدروکسید یا هیدروکسید سدیم بوده در حالت خالص خاصیت خورندگی داشته و اگر با پوست دست تماس پیدا کند موجب سوزش پوست می شود.

 

سود جامد کاستیک و سود مایع کاستیک

سود سوز آور Caustic Soda به دو صورت سود کاستیک مایع و سود کاستیک پرک یا سود جامد پرک تولید می شود. سود سوزآور مایع شفاف و بی رنگ بوده و بوی خاصی ندارد. سود مایع 50 درصد خلوص داشته و در صنایع تولید شوینده ها و صابون و نیز صنعت تولید کاغذ و مقوا کاربرد های بسیار گسترده ای دارد. سود جامد به صورت ها و اشکال مختلفی تولید می شود مانند سود پرک 99 درصد, سود کاستیک گرانول و کاستیک سودا پودری که هر یک به صورت بنا به مصرف در صنعت خاصی قابل تولید می باشد.

 

کاربرد سود جامد پرک

محلول سود سوز آور با غلظت های مختلف قادر به پاک کردن هر نوع چربی و آلودگی می باشد. در کارخانجات از سود پرک برای شستشوی ماشین آلات و سطوح مختلف استفاده می شود. همچنین سدیم هیدروکسید به عنوان بهترین لوله بازکن خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 272 کاربر