سنگ نمک

سنگ نمک

پارس شیمی بزرگترین تولید کننده و فروشنده نمک و انواع مختلف آن از جمله نمک خوراکی و نمک صنعتی و سنگ نمک در سایز های مختلف مانند نمک شیلاتی, نمک نخودی, نمک شکری, نمک حفاری, نمک پودری و ... به صورت کیسه ای و فله ای

سنگ نمک, فروش سنگ نمک, خرید سنگ نمک, قیمت سنگ نمک, سنگ نمک در اصفهان, سنگ نمک در تهران, سنگ نمک تزیینی, سنگ نمک تزئینی,  

سنگ نمک چیست

سنگ نمک شکل طبیعی نمک در طبیعت می باشد که در معدن نمک شکل گرفته و بسته به نوع محلی که از آن استخراج می گردد ممکن است حاوی برخی ناخالصی ها باشد. سنگ نمک هم به صورت سنگ و صخره مورد استفاده قرار می گیرد و هم امکان کوبیدن آن وجود دارد.

فروش سنگ نمک

پارس شیمی آمادگی فروش سنگ نمک در شهر های مختلف کشور از جمله در تهران, شیراز, مشهد, اصفهان و غیره با شرایط و قیمت مناسب را دارد. سنگ نمکی همچنین برای استفاده در مصارف تزیینی هم مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید سنگ نمک

جهت خرید سنگ نمک با کیفیت بالا و تحویل در اسرع وقت در شهر خود با کارشناسان ما در پارس شیمی تماس خاصل فرمایید. سنگ نمک به صورت بسته بندی شده و فله ای عرضه می شود.

قیمت سنگ نمک

قیمت سنگ نمک بر اساس کیفیت و رنگ و سایز آن مشخص می شود. همچنین محل تحویل کالا و هزینه حمل در قیمت گذاری آن ماثر است. در صورتی که نیاز به بسته بندی این محصول وجود داشته باشد, هزینه کیسه به قیمت کلی اضافه می گردد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر