سدیم کربنات

سدیم کربنات

پارس شیمی | عرضه و فروش سدیم کربنات سبک و سنگین شیراز و مراغه و سمنان به صورت حواله و یا تحویل در هر محلی که مورد نظر مصرف کنندگان گرامی باشد.

 سدیم کربنات, فروش سدیم کربنات, خرید سدیم کربنات, قیمت سدیم کربنات, تولید سدیم کربنات, تولید کنندگان سدیم کربنات, سدیم کربنات شیراز, سدیم کربنات سمنان, سدیم کربنات مراغه, سدیم کربنات چین, سدیم کربنات سبک, سدیم کربنات سنگین,

سدیم کربنات چیست

سدیم کربنات Sodium Carbonate که دارای نام تجاری سودا اش می باشد ماده ای پر مصرف در صنایع مختلف است که هم به صورت طبیعی قابل استحصال بوده و هم به شکل شیمیایی امکان تولید آن وجود دارد. از نظر شیمیایی دارای فرمول Na2CO3 بوده و در 3 گرید اصلی سبک, متوسط و سنگین تولید می شود که از نظر کلی تفاوت خاصی با هم نداشته و اختلاف آن ها فقط در سایز و دانه بندی است. از نظر فیزیکی به صورت جامدی پودری یا گرانول بوده و دارای رنگ سفید و فاقد بوی خاصی می باشد.

 

قیمت سدیم کربنات

در بازار کشور انواع مختلفی از سودا اش وجود دارد. برای تعیین قیمت سدیم کربنات مالفه های مختلفی تاثیر گذار می باشند.

1- نوع کربنات سدیم : این ماده در دو نوع اصلی کربنات سدیم سبک و سنگین تولید شده که هر یک دارای قیمت خاص خود می باشد.

2- گرید سودا اش : از این ماده در صنایع مختلفی استفاده می شود به همین دلیل در گرید های صنعتی, خوراکی و دارویی تولید شده و به مصرف می رسد.

3- برند و تولید کنندگان سدیم کربنات : در بازار ایران انواع مختلفی سودا اش وجود دارد که عبارتند از:

  • کربنات سدیم مراغه
  • کربنات سدیم شیراز
  • کربنات سدیم سمنان
  • کربنات سدیم چینی

 

فروش سدیم کربنات

پارس شیمی عرضه کننده و فروشنده سدیم کربنات سبک و سنگین شیراز و مراغه و سمنان به صورت حواله ای و یا تحویل در هر محلی که مورد نظر مصرف کنندگان گرامی باشد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 279 کاربر