سدیم هیدروکسید کاربرد

سدیم هیدروکسید کاربرد

سایت پارس شیمی Parschemical به عنوان سایت مرجع در زمینه مطالعه درباره سدیم هیدروکسید کاربرد ها و دیگر مطالب در مورد این مادهه شیمیایی بسیار پر مصرف و نیز فرمولاسیون و کاربرد ها و روش های تولیدد آن به همراه ویژگی های فیزیکی و شیمیایی آماده خدمت رسانی به دانشجویان و مصرف کنندگان و کارخانجات محترم می باشد

سدیم هیدروکسید کاربرد, سود پرک

سدیم هیدروکسید کاربرد های بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد. از آن در صنایع شیمیایی برای خنثی سازی اسید ها استفاد می شود. در صورتت ترکیب سدیم هیدروکسید با اسید ها, گرمای زیادی آزاد می شود و در نهایت آب و اسید خنثی بر جا می ماند.

 

سدیم هیدروکسید کاربرد

در طول هر سال در حدود شصت هزار تن سدیم هیدروکسید در جهان به تولید می رسد که این امر به علت میزان بسیار زیاد در خواست برای آن می باشد. بزرگ ترین زمینه مصرف سدیم هیدروکسید کاربرد های آن در صنعت تولید کاغذ است. بیش از بیست و پنج درصد از کل تولید این ماده در همین بخش مورد استفاده قرار می گیرد.

سایت پارس شیمی Parschemical به عنوان سایت مرجع در زمینه مطالعه درباره سدیم هیدروکسید کاربرد ها و دیگر مطالب در مورد این مادهه شیمیایی بسیار پر مصرف و نیز فرمولاسیون و کاربرد ها و روش های تولیدد آن به همراه ویژگی های فیزیکی و شیمیایی آماده خدمت رسانی به دانشجویان و مصرف کنندگان و کارخانجات محترم می باشد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر