سدیم هیدروکسید قیمت

سدیم هیدروکسید قیمت

پارس شیمی | تولید و فروش سدیم هیدروکسید قیمت ارزان و کیفیت بالا 

سدیم هیدروکسید قیمت

سدیم هیدروکسید یا هیدروکسید سدیم Sodium Hydroxide یا سود پرک یا سود سوز آور یا کاستیک سودا Caustic Soda مصارف زیادی در صنایعع مختلف داشته و یکی از مهم ترین مواد شیمیایی در دنیاست به طوری که سالانه و فقط در کشور آمریکا در حدود 4 تا 5 میلیون تن سود سوزآور تولید می شود.

سود سوزاور در صنایع مختلف کاربرد وسیعی دارد. از آن جا که همه صنایع نیاز به پاک کننده مناسب برای پاک سازی و چربی زدایی و جرم گیری خط تولید خود دارند بنا بر این نیاز مند سود کاستیک جامد یا سود کاستیک مایع می باشند. سود پرك و سود مایع 50 درصد هر دو برای مصارف صنعتی استفاده می شود و تفاوت آن ها در مایع و جامد بود و نیز خلوص است. خلوص سود پرک 98 درصد و خلوص سود مایع 50 درصد می باشد.  سود سوز آور یک قلیا یا باز قوی می باشد که در حالت مایع شفاف و در حالت جامد سپید رنگ است. از سدیم هیدروکسید در صنایع دباغی و چرم سازیی برای شستن پوست و حذف هر گونه چربی از و آلودگی از سطح آنن استفاده می گردد.

سود جامد کاستیک و سود مایع کاستیک دارای فرمول شیمیایی NaOH بوده و از نمک NaCl تولید می شود و در صنایع نفت و گاز نیز مصرف زیادیی دارد. از هیدروکسید سدیم در چاه های نفت و برای استخراج نفت و گاز استفاده می گیرد. سود پرک صادراتی در بسته های دو جداره کاملا ایزوله شده و پالت شده و سود سوزآور مایع نیز در بشکه های پلمپ شده و بر روی پالت تحویل فوب هر یک از بنادر کشور قابل عرضه می باشد. سود کاستیک یا کاستیک سودا به راحتی در آب محلول می شود و استفاده از آن بسیار سهل و راحت است.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر