سدیم هیدروکسید فروش

سدیم هیدروکسید فروش

سدیم هیدروکسید فروش سود سوزآور مایع و هیدروکسید سدیم پرک با خلوص بالا و کیفیت بی نظیر در بسته بندی 25 کیلویی لامینیت و امکانن ارسال به مراکز استان و شهر های مختلف.

سدیم هیدروکسید فروش

برای خرید سدیم هیدروکسید جهت کاربرد در صنایع مختلف نظیر صنایع شیمیایی و غذایی, تولید کاغذ و تولید سدیم, در صنایع آلومینیوم و تولیدد آلومینیوم خالص, استفاده در صنایع پتروشیمی و استخراج نفت, تنظیم pH و دیگر مصارف.

 

سدیم هیدروکسید فروش

قیمت سدیم هیدروکسید به نوع آن بستگی دارد جامد یا مایع بودن آن و خلوص و بسته بندی این ماده  در قیمت نهایی تاثیر گذار است. سدیم هیدروکسید به دو صورت سود پرک و سود مایع تولید می شود. سدیم هیدروکسید مایع یک محلول شفاف و بی بو است که خلوص آن 50 درصد می باشد و به راحتی و به هر میزان در آب محلول می باشد. این ماده در صورتی که در مجاورت هوا قرار گیرد, با جذب دی اکسید کربن هوا تبدیل به کربنات سدیم می شود. سدیم هیدروکسید جامد نیز دارای خلوص 98 درصد بوده و به صورت پرک شده و سفید رنگ می باشد و اگر در معرض هوای آزاد قرار گیرد با جذب رطوبت, خلوص آن کاهش می یابد.

 

سدیم هیدروکسید فروش

سدیم هیدروکسید فروش سود سوزآور مایع و هیدروکسید سدیم پرک با خلوص بالا و کیفیت بی نظیر در بسته بندی 25 کیلویی لامینیت و امکان ارسال به مراکز استان و شهر های مختلف

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر