دی اکسید روی

دی اکسید روی

پارس شیمی | تولید و فروش اکسید روی با کیفیت برتر و قیمت غیر قابل رقابت در ایران جهت مصرف تولید کنندگان و کارخانجات داخلی و امور صادراتی

 دی اکسید روی

اکسید روی zinc oxide ماده ای شیمیایی و دارای خواص و ویژگی های منحصر به فردی است که موجب شده در صنایع مختلف تولید بسیار مورد توجه قرار گرفته و سالیانه در حدود یک میلیون تن از این ماده تولید شود و به مصرف برسد.

زینک اکساید از دوران باستان توسط انسان شناخته شده و برای ضد عفونی از آن استفاده می کرده اند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی این ماده به صورت شیمیایی و خلوص بسیار بالا و کیفیت مناسب جهت استفاده در صنایع مختلف تولید می شود

اکسید زینک پودر سفید نرمی است که از اتم های اکسیژن و روی به صورت ZnO تشکیل می گردد و در تولید به روش صنعتی خلوص آن از 90 تا 99 درصد بنا به استفاده و کاربردی که صنایع مختلف دارد قابل تنظیم است.

تولید اکسید زینک به روش های مختلف شیمیایی امکان پذیر است که استفاده از هر کدام از این روش ها بستگی به صنعت و کاربردی دارد که این ماده برای آن تولید می شود.

روش مستقیم و غیر مستقیم برای تولید صنعتی و در حجم زیاد می باشد که در این روش ها کیفیت اکسید زینک با کیفیت مناسب و در حجم بالا به تولید می رسد. روش شیمیایی خیس نیز یک روش برای تولید این در سایز نانو و تولید نانو ساختار های مختلف نظیر نانو لوله, نانو ریسمان و نانو میله های روی است. روش آزمایشگاهی نیز برای تولید آن با خلوص بسیار دقیق و در حجم کم برای استفاده در مقاصد تحقیقاتی و آزمایشگاهی است.

پارس شیمی تولید کننده اکسید روی با کیفیت و قیمت استثنایی می باشد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر