خرید سولفات امونیوم

خرید سولفات امونیوم

گروه صنعتی پارس شیمی آماده خدمت رسانی به کشاورزان و باغداران و مصرف کنندگان گرامی که قصد خرید سولفات امونیوم ازبکستان و ارومیه را با قیمت مناسب دارند می باشد.

خرید سولفات امونیوم, خرید و فروش سولفات امونیوم, خرید سولفات امونیوم ازبک, خرید سولفات امونیوم ازبکستان, خرید سولفات امونیوم ارومیه, خرید سولفات امونیوم کریستال, خرید سولفات امونیوم پودری,

صنایع مختلفی با خرید سولفات امونیوم از این محصول به عنوان ماده اولیه و یا ماده کمکی سود می برند. صنایع چرم سازی و دباغی به منظور آهک زدایی, در تولید کپسول های آتش نشانی, تصفیه آب, تولید کود های کامل, صنایع غذایی و ... از جمله مصرف کنندگان این محصول می باشند.

مهم ترین مورد مصرف سولفات آمونیوم به عنوان کود کشاورزی است که به شکل گسترده ای از آن به منظور کاهش pH خاک های شور و آهکی استفاده می گردد. آمونیوم و گوگرد موجود در این کود در خاک مقداری اسید تولید کرده و شرایط خاک را برای جذب مواد مغذی توسط گیاهان فراهم می نماید. به اطلاع کشاورزان و صنایع مختلف می رساند برای خرید سولفات امونیوم ازبک و ارومیه با قیمت مناسب و کیفیت بالا در بسته بندی کیسه 50 کیلوگرمی و قیمت مناسب با بخش بازرگانی گروه صنعتی پارس شیمی تماس گرفته و محصول سولفات آمونیوم را در زمانی کوتاه در محل خود دریافت نمایید. 

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر