خرید سود سوز آور در تهران

خرید سود سوز آور در تهران

به منظور خرید سود سوز آور در تهران و سایر شهر های کشور و عرضه سود کاستیک مایع و سود کاستیک پرک در شهر های تبریز, شیراز, قم, مشهد,, ساری, رشت, ارومیه و همچنین فروش سود پرک صادراتی با خلوص بالا برای صادرات به چین, عراق, ترکیه و سایر کشور های جهان با ما تماس حاصل فرمایید.

خرید سود سوز آور در تهران

سود کاستیک یا سود سوز آور یا کاستیک سودا caustic soda دارای فرمول شیمیایی NaOH بوده و در کنار انواع اسید ها جزء پر مصرف ترین موادد شیمیایی در جهان می باشد. میزان تولید هیدروکسید سدیم در جهان میلیون ها تن است. طبق براورد ها سالی 60 میلیون تن از این ماده تولید شده و به مصرف بخش ها مختلف مصرف کننده آن می رسد. سود سوز آور دارای pH بالایی می باشد که همین امر یکی از مهم ترین دلایل استفاده فراوان از آن در صنایع مختلف است. از آن برای تنظیم اسیدیته در محصولات تولیدی مختلف استفاده می شود.

پارس شیمی تولید کننده و خرید سود سوز آور در تهران و سایر شهر های کشور, عرضه سود کاستیک مایع و سود کاستیک پرک در شهر های تبریز,, شیراز, قم, مشهد, ساری, رشت, ارومیه و همچنین فروش سود پرک صادراتی با خلوص بالا برای صادرات به چین, عراق, ترکیه و سایر کشور های جهان

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر