خرید سدیم هیدروکسید

خرید سدیم هیدروکسید

پارس شیمی | چنانچه مایل به خرید سدیم هیدروکسید یا سود پرک 98 درصد با کیفیت بی نظیر و خلوص بالا می باشید با کارشناشان ما در پارسس شیمی تماس حاصل فرمایید.

فروش سود پرک کاستیک در بسته بندی 25 کیلویی با امکان حمل تا کلیه نقاط کشور

خرید سدیم هیدروکسید, فروش سدیم هیدروکسید, خرید سدیم هیدروکساید

سود سوز آور یا کاستیک سودا Caustic Soda یا سود پرک یا سودا کاستیک با نام علمی سدیم هیدروکسید یا هیدروکسید سدیم Sodium Hydroxidee ماده ای نام آشنا در صنایع مختلف می باشد. دلیل شهرت سود سوز آور اینن است که این ماده شیمیایی پر فروش ترین ماده شیمیایی جهان می باشد و این به خاطر قدرت بالای آن در چربی بری و رسوب زدایی است. سود پرک کاستیک و سود سوزآور مایع ماده ای شیمیایی می باشد که محصول تولید پتروشیمی بوده و یک قلیای نسبتا قوی است. ماده اولیه و اصلی در تولید هیدروکسید سدیم, نمک می باشد.

سدیم هیدروکسید یا سود مایع 50 درصد یک محلول شفاف است که خلوص آن در حدود 33 تا 50 درص می باشد. سود سوزآور صادراتی مایع درر بشکه های 220 لیتری مظروف می شود و روی پالت قرار می گیرد و از کیفیت بالایی برخوردار است. سود جامد کاستیک یا سود سوز آور جامد یک جامد سفید رنگ است که به صورت های مختلفی از جمله سود پرک 98 درصد, سود کاستیک پودری و سود کاستیک گرانول که هر یک بنا به درخواست مصرف کنندگان تولید می گردد. سود پرک صادراتی در کیسه 25 کیلویی دو لایه غیر قابل نفوذ بسته بندی شده و روی پالت قرار گرفته و شیرینک می شود. هر دو محصول تحویل FOB فوب بندرعباس و با انجام امور گمرکی تحویل مشتریان می گردد. کاستیک سودا یا سود پرک دارای فرمول شیمیایی NaOH است و در صنایع مختلفی کاربرد دارد. سود کاستیک جامدد در کاغذسازی, محلول سود سوز آور در تولید پارچه, کاستیک سودا در تولیدد رنگ و رزین, سود کاستیک مایع در حفاری چاه های نفت, سدیم هیدروکسید در رسوب زدایی لوله ها, هیدروکسید سدیم در صنایع غذایی و دارویی

فروش سود پرک کاستیک در بسته بندی 25 کیلویی با امکان حمل تا کلیه نقاط کشور

پارس شیمی | چنانچه مایل به خرید سدیم هیدروکسید یا سود پرک 98 درصد با کیفیت بی نظیر و خلوص بالا می باشید با کارشناشان ما در پارس شیمی تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر