خرید خاک فسفات

خرید خاک فسفات

پارس شیمی | خاک فسفات پودری 37 درصد با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت

خرید خاک فسفات

خاک فسفات یکی از پر کاربرد ترین مواد معدنی مورد استفاده از بشر است. این ماده در صنایع مختلف شیمیایی و کشاورزی کاربرد دارد. البته میزان این ماده در پوسته زمین اندک می باشد و تنها تعداد محدودی کشور در جهان دارای معدن خاک فسفات می باشند. کشور هایی که معدن فسفات در آن وجود دارد عبارتند از کشور چین که بزرگ ترین دارنده خاک فسفاته در دنیا است و پس از آن کانادا, آمریکا, روسیه, مصر و مراکش دارای معادن فسفات می باشند.

ایران نیز دارای تعداد محدودی معدن خاک فسفات می باشد که البته اکثر آن ها از خلوص کافی برای استفاده در صنایع مختلف بر خوردار نیستند و چندان مورد استفاده قرار نمی گیرند.

 

خرید خاک فسفات

خاک فسفات پارس شیمی دارای خلوص بسیار بالا و کیفیت عالی و استثنایی می باشد و برای استفاده در صنایع شیمیایی, تولید اسید فسفریک و به کار گیری در کشاورزی بسیار مناسب است. خاک فسفاته 35 تا 40 درصد کوبش شده که آماده استفاده در تولید کود های فسفات و سایر صنایع می باشد.

 

خرید خاک فسفات و مصارف آن

خاک فسفاته به عنوان ماده اولیه و ضروری برای تولید انواع کود فسفات مانند مونو و دی آمونیوم فسفات, سوپر فسفات ساده و تریپل, بیو فسفات طلایی و سایر کود های فسفره می باشد. کود فسفر ماده اصلی برای تامین فسفر مورد نیاز خاک زمین های کشاورزی است که در صورت کمبود آن برگ ها و ساقه های ضعیف و زرد شده و توان بار دهی و میوه دهی گیاهان و درختان کاهش می یابد و کیفیت میوه ها و محصولات بسیار کاهش پیدا می کرده و میزان آن کم می شود. همچنین خاک فسفاته ماده اولیه تولید اسید فسفریک می باشد که یک اسید بسیار پر کاربرد در صنایع مختلف می باشد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر