خريد سولفات منگنز

خريد سولفات منگنز

به اطلاع کشاورزان و فروشگاه های خدمات کشاورزی می رساند چنانچه مایل به خرید سولفات منگنز چینی و ایرانی با خلوص 18 درصد تا 32 درصد می باشید, با قسمت بازرگانی گروه صنعتی پارس شیمی تماس حاصل نمایید.

خريد سولفات منگنز, خريد و فروش سولفات منگنز, خريد سولفات منگنز چینی, خريد سولفات منگنز ایرانی, قیمت خريد سولفات منگنز, خريد کود سولفات منگنز,

خرید سولفات منگنز به عنوان یک کود شیمیایی به منظور تامین عنصر منگنز مورد نیاز گیاه و همچنین کاهش pH خاک می باشد. مصرف کود شیمیایی سولفات منگنز به دلیل اینکه حاوی گوگرد نیز هست سبب بهبود شرایط تغذیه ای گیاهان می شود و فقر غذایی را بر طرف می سازد. سولفات منگنز از فرمول مولکولی MnSO4 برخوردار بوده و دارای خلوص 18  درصد تا 32 درصد است و به صورت پودری سفید رنگ می باشد.

خريد سولفات منگنز به دو صورت امکان پذیر است. این کود را هم می توان به صورت چالکود و هم محلول پاشی استفاده نمود. به علت اینکه سولفات منگنز کاملا محلول در آب می باشد بنابراین در کلیه سیستم های آبیاری قابل استفاده است. منگنز از عناصر غذايي كم مصرف بوده و نقش مهمی در عمل فتوسنتز گیاهان داشته و فعال كننده آنزيمزهايي مانند نيتريت ردوكتاز بوده كه در متابوليسم ازت دخالت دارد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر