خريد سود پرك 98 درصد

خريد سود پرك 98 درصد

به منظور خريد سود پرك 98 درصد و سود سوز آور مایع با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی در بسته بندی استاندارد و امکان فروش سود پرک با کیفیت صادراتی با انجام امور گمرکی با ما تماس بگیرید.

خريد سود پرك 

کارخانجات و مشاغل تولیدی و خدماتی در حین فرایند های کاری خود با مشکل آلودگی های ناشی از تولید مواجه می شوند که این مسئله موجب کاهش میزان علمکرد آن ها می شود. خريد سود پرك 98 درصد, رفع مشکل آلودگی ها و رسوب و چربی ها امکان پاک سازی به بهترین شکل وجود دارد. سود پرک یا سود سوزآور یا کاستیک سودا caustic soda بهترین ماده شیمیایی پاک کننده برای استفاده در مصارف صنعتی و خانگی می باشد.

 

سود پرک چیست

سود پرك یک ترکیب شیمیایی بوده که جزء محصولات تولید شده در پتروشیمی ها است و ماده اولیه در تولید آن نمک معدنی می باشد. سود سوز اور ابتدا به صورت سود مایع کاستیک تولید می شود که خلوص سود مایع 50 درصد است و در بشکه های 220 لیتری بسته بندی می شود. سود جامد کاستیک نیز از خشک کردن و افزایش خلوص کاستیک سودا مایع به دست می آید و در کیسه های 25 کیلویی دو جداره ایزوله بسته بندی می شود تا در هنگام حمل و نقل و انبار داری با مشکل کاهش خلوص مواجه نشود.

سود سوز آور جامد به صورت های سود کاستیک پرک, سود کاستیک گرانول و سود سوزاور پودی تهیه می شود. خلوص سود پرک 99 درصد می باشد.

 

خريد سود پرك 98 درصد و کاربرد های آن

سود پرك NaOH کاربرد های متعددی در صنایع مختلف دارد. سدیم هیدروکسید برای شستشوی صنعتی سبزی و پوست کنی میوه های استفاده می شود. از كاستيك سودا در تولید صابون استفاده می شود. در حقیقت سود كاستيك ماده اولیه برای تولید صابون ها می باشد.

به منظور خريد سود پرك 98 درصد و سود سوز آور مایع با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی در بسته بندی استاندارد و امکان فروش سود پرک با کیفیت صادراتی با انجام امور گمرکی با مت تماس بگیرید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 277 کاربر