خاصیت اکسید روی

خاصیت اکسید روی

چنانچه تمایل به آشنایی با انواع خواص اکسید روی از جمله خاصیت اکسید روی در مقابله با اشعه های خطرناک نور خورشید و ظرفیت گرمایی یا رنگ خاص آن دارید سایت پارس شیمی را دنبال نمایید.

پارس شیمی سایت مرجع برای مطالعه در مورد ویژگی های مواد شیمیایی و معدنی و فراوری شده و کاربرد ها و روش های مختلف سنتز و فرومولاسیون  این مواد به همراه عکس و توضیحات تکمیلی

خاصیت اکسید روی

خاصیت اکسید روی

یکی از خواص زینک اکسید دارای بودن رنگ سفید قوی و یک دست آن است که سبب شده از این ماده در تولید انواع رنگ ها استفاده گردد. همچنین برای تولید کرم های مختلفی نیز از آن سود برده می شود.

خاصیت دیگر اکسید روی, انعکاس دهنده بودن اشعه های زیان آور خورشید می باشد به همین خاطر از آن در تولید کرم ضد آفتاب استفاده می شود تا از پوست بدن در مقابل اشعه مضر UV مخافظت نمایید. همچنین به خاطر خاصیت ضد قارچی قوی آن, در تولید انواع لاستیک نیز کاربرد دارد زیرا از لاستیک در مقابل اشعه یو وی و همچنین حمله قارچ ها محافظت نمود و عمر لاستیک را افزایش می دهد.

 

خاصیت اکسید روی

چنانچه تمایل به آشنای با انواع خواص اکسید روی از جمله خاصیت اکسید روی در مقابله با اشعه های خطرناک نور خورشید و ظرفیت گرمایی یا رنگ خاص آن دارید سایت پارس شیمی را دنبال نمایید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر