تولیدکنندگان سولفات آلومینیوم

تولیدکنندگان سولفات آلومینیوم

پارس شیمی به عنوان یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان سولفات آلومینیوم 17 درصد پودری به رنگ سفید مناسب جهت استفاده در صنایع مختلف به خصوص صنعت تصفیه آب آماده تامین سولفات آلومینیوم با کیفیت عالی و قیمت مناسب می باشد.

تولیدکنندگان سولفات آلومینیوم

تولیدکنندگان سولفات آلومینیوم از روش های مختلف و متفاوتی به منظور تولید این محصول استفاده می نمایند که به شرح زیر است:

1- سولفات آلومینیوم از واکنش اسید سولفوریک با گل سیاه که ماده ای کم ارزش است و اضافه نمودن آمونیوم پرسولفات به این ترکیب و سپس سرد کردن تدریجی مخلوط به دست می آید. خلوص آلوم به دست آمده در این روش حداکثر شش درصد می باشد و حالت فیزیکی آن به شکل کریستال کوچک و بزرگ و به رنگ سفید است و دارای مصرف در عطاری ها, نساجی و دباغی و ... است.

2- تولید سولفات آلومینیوم به روش واکنش اسید سولفوریک با ضایعات آلومینیوم که گل سود نامیده می شود و محصول نهایی به صورت پودر خاکستری رنگ و خلوص آلومینیوم 6 الی 7 درصد بوده که دارای نا خالصی های زیادی است. این محصول خلوص پایینی داشته و در صنایعی مانند صنایع روی و صنایع کارتن سازی و کاغذ سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

3- معروف ترین روش تولید سولفات آلومینیوم از واکنش اسید سولفوریک با آلومینا یا هیدروکسید آلومینیوم می باشد که هم از نظر اقتصادی به صرفه بوده و هم خلوص مناسبی برای استفاده در صنایع مختلف دارد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 277 کاربر