تولید کنندگان پودر سنگ

تولید کنندگان پودر سنگ

کارخانه آهک و پودر سنگ پارس شیمی به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان پودر سنگ در استان قم و نیز در کشور مطرح می باشد که با تولید سالیانه ده ها هزار تن پودر خاک سنگ در انواع پودر سنگ جوشقان ، پودر سنگ سفید ممتاز ، پودر سنگ کربنات کلسیم و آهک ، پودر سنگ رنگی و ... به صورت کیسه ای و فله ای ، اقدام به تامین نیاز کارخانجات و مصرف کنندگان مختلف در کشور می نماید.

پودر سنگ, تولید پودر سنگ, تولید کننده پودر سنگ, تولید کنندگان پودر سنگ, پودر خاک سنگ, فروش پودر سنگ, قیمت پودر سنگ,

کارخانه آهک و پودر سنگ پارس شیمی به علت در اختیار داشتن معدن کربنات کلسیم و آهک با کیفیت مرغوب ، ماشین آلات خردایشی و بسته بندی پیشرفته و پرسنل آموزش دیده و حرفه ای ، به عنوان یکی از معتبر ترین و شناخته شده ترین تولید کنندگان پودر سنگ در کشور بوده و همکاری نزدیکی با بخش های مختلف صنعتی فعال در بخش های ساخت و ساز ، تولیدی و خدماتی دارد.

ویژگی های پودر سنگ پارس شیمی عبارتند از کیفیت مطلوب و خلوص بالا ، طبقه شده جهت مصرف در صنایع مختلف ، امکان بسته بندی در سایز های متنوع ، رنگ بندی های مختلف ، تولید شده از سنگ های معدنی آهک ، کربنات کلسیم ، گرانیت و ... که مجموع این عوامل سبب شده تا استفاده از پودر سنگ پارس شیمی در بخش های مختلف صنعتی و تولیدی کشور گسترش زیادی یابد. به منظور خرید پودر سنگ و یا آگاهی از قیمت و ویژگی های محصول با بخش بازرگانی پارس شیمی تماس حاصل نمایید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر