تولید کنندگان اکسید روی در ایران

تولید کنندگان اکسید روی در ایران

پارس شیمی یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان اکسید روی در ایران می باشد که امکان تولید این ماده با خلوص 90 تا 99 درصد با کیفیت عالی و شرایط و قیمت عالی را دارا می باشد.

تولید کنندگان اکسید روی در ایران

حجم بسیار زیادی از محصول به دست آمده توسط تولید کنندگان اکسید روی در ایران در تولید کاشی سرامیک و لعاب سازی مصرف می شود. اکسید روی به خاطر دارا بودن خاصیت بالای انتقال حرارت و ظرفیت بالای گرمایی, موجب افزایش دمای ذوب و بهبود کیفیت پخت محصول می شود.

همچنین استفاده از اکسید زینک در تولید سرامیک موجب می شود تا ترک های مختلف در هنگام سرد شدن محصول, بر روی آن ایجاد نگردد.

از دیگر کاربرد های اکسید روی می توان در تولید دئودورانت ها و مواد ضد عرق استفاده نمود. برای تولید انواع کرم ها و لوسیون ها مختلف به خصوص کرم ضد آفتاب به صورت گسترده ای کاربرد دارد.

برای تولید انواع رنگ های پوششی نیز از آن سود برده می شود. همچنین در تولید انواع دارو ها و مکمل های روی که سبب تامین عنصر روی بدن می شود, اکسید روی استفاده می شود.

 

تولید کنندگان اکسید روی در ایران

پارس شیمی یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان اکسید روی در ایرانمی باشد که امکان تولید این ماده با خلوص 90 تا 99 درصد با کیفیت عالی و شرایط و قیمت عالی را دارا می باشد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر