تولید کننده سود پرک اصفهان

تولید کننده سود پرک اصفهان

تولید سود پرک و فروش سود پرک 98 درصد با کیفیت بالا و عرضه در کلیه شهر های استان اصفهان

پارس شیمی | تولید کننده سود پرک اصفهان و عرضه در سایر شهر های استان اصفهان از جمله کاشان, خمینی شهر, فولاد شهر و ...

 تولید کننده سود پرک اصفهان, سود پرک در اصفهان, سود پرک

سود کاستیک یا کاستیک سودا Caustic Soda یا سود پرک یا سود مایع با نام علمی هیدروکسید سدیم یا سدیم هیدروکساید Sodium Hydroxide و با فرمول شیمیایی NaOH ترکیبی شیمیایی و غیر ارگانیک یا غیر معدنی می باشد که به دلیل کاربرد فراوان آن در اکثر صنایع دارای اهمیت بسیار زیاد و شهرت بالایی است.

سود پرک و سود جامد کاستیک یکی از محصولات تولید شده پتروشیمی می باشد که جزء ضروری ترین مواد مصرفی صنایع مختلف به حساب می آید. استفاده از کاستیک سودا در صنایع به علت این است که سود سوزآور یک چربی بر بسیار قوی و رسوب گیری کار آمد است.

 

تولید کننده سود پرک اصفهان

امروزه بازار فروش سود پرک تبدیل به مهم ترین و پر مصرف ترین بازار مواد شیمیایی در جهان شده است به گونه ای که سالانه میلیون ها تن از آن در کشور های مختلف جهان تولید می شود. در کشور ها هم درخواست برای سود سوزاور بسیار فراوان است و در طول هر سال میزان بسیار زیادی از سود کاستیک به تولید و مصرف می رسد.

سود پرک دارای مصارف فراوانی هستند و مهمتری موارد مصرف سود سوز آور یکی در صنعت تولید کاغذ و مقوا می باشد. در کاغذ سازی چیزی در حدود یک چهارم کل سود سوزآور مایع تولید شده در جهان به مصرف می رسد. همچنین از سود مایع 50 درصد و سود پرک 98 درصد در تولید مواد شوینده نیز استفاده بسیار زیادی می شود و در حقیقت کاستیک سودا ماده اولیه تولید صابون و مواد شوینده و دترجنت ها می باشد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 279 کاربر