تولید کننده سود سوزآور

تولید کننده سود سوزآور

پارس شیمی | تهیه و فروش سود سوز آور یا سدیم هیدروکسید

تولید کننده سود سوزآور, تولید کنندگان سود سوزآور, تولید کننده سود سوز آور

سود سوز آور یا سود کاستیک یا کاستیک سودا Caustic Soda ماده شیمیایی و محصول تولیدی پتروشیمی ها می باشد. هیدروکسید سدیم یاا سدیم هیدروکسید Sodium Hydroxide با فرمول شیمیایی NaOH استفادهه های فراوانی در صنایع مختلف داشته و یکی از پر مصرف ترین موادد شیمیایی در دنیا به شمار می آید. سود سوز آور مایع یا سود مایع 50 درصد محصول اولیه تولید شده می باشد که خلوصی بین 33 تا 50 درصد دارد. سپس توسط سود مایع کاستیک می توان سود جامد کاستیک یا سود پرک 99 درصد تولید کرد. سود سوز آور جامد در اشکال مختلفی تولید می گردد. سود کاستیک گرانول, سود جامد پودری و سود جامد پرک انواع مختلف تولید سود جامد سوزآور هستند.

تولید کنندگان سود سوز آور در جهان کشور های زیادی می باشند. تنها در آمریکا سالیانه میلیون ها تن سود سوزاور یا کاستیک سودا تولید می گردد.. سود سوزآور قوی ترین چربی بر بین مواد شیمیایی محسوب می شود و به همین دلیل از آن به عنوان ماده اولیه تولید صابون ها و مواد شوینده استفاده می گردد. از هیدروکسید سدیم در اکثر صنایع استفاده فراوانی می شود. سدیم هیدروکسید در صنایع چرم سازی و دباغی, نفت و گاز و استخراج چاه های نفت, تولید کاغذ و مقوا, سدیم هیدروکساید در صنایع غذایی و دارویی, در تولید نوشایه و نوشیدنی ها, در صنایع لبنی و غیره.

در کارخانجات مختلف از سود مایع سوزآور یا سود جامد پرک برای شستشوی ماشین آلات مختلف و رسوب زدایی و جرم گیری لوله ها و شستشوی سطوح استفاده فروانی می شود. سود پرک صادراتی در کیسه های 25 کیلویی دو لایه و سود کاستیک مایع صادراتی در بشکه 220 لیتری بسته بندی می شود.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر