تولید کربنات کلسیم رسوبی

تولید کربنات کلسیم رسوبی

پارس شیمی | تولید کربنات کلسیم رسوبی و فروش با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت با امکان ارسال به کلیه نقاط کشور و نیز فروش کلسیم کربنات صادراتی بسته بندی شده در کیسه جمبوبگ تحویل هر یک از بنادر کشور

 تولید کربنات کلسیم رسوبی

کلسیم کربنات Calcium Carbonate یکی از عناصر مهم و فراوان سازنده پوسته زمین می باشد که نقش بسیار مهمی در صنعت و کشاورزی دارد. امروزه استفاده از کلسیم کربنات که دارای فرمول شیمیایی CaCO3 است تبدیل به مصرف روتین صنایع مختلف شده است به گونه ای که نبود آن موجب ایجاد خلل در صنایع متفاوت می گردد.

 

کاربرد و تولید کربنات کلسیم رسوبی

کلسیم کربنات در تولید چسب ها و سیلانت کاربرد دارد. در تولید چسب کاشی و سرامیک در حدود 70 تا 80 درصد وزنی از سنگ آهک یا همان کربنات کلسیم استفاده می گردد. در صنایع دارویی از کربنات کلسیم خوراکی برای تولید قرص کلسیم و محلول های شربت معده سود برده می شود. در تولید خمیر دندان نیز از این ماده استفاده بسیار زیادی می گردد.

کلسیم کربنات یک ترکیب معدنی می باشد که به گچ, کلسیت یا سنگ آهک نیز شهرت داشته و در صنایع تولید مواد غذایی, دارویی و شیمیایی کاربرد زیادی دارد. همچنین در کشاورزی نیز آن استفاده می شود و به آهک کشاورزی معروف است.

کربنات کلسیم رسوبی ماده است که از تصفیه و حذف نا خالصی های نوع معدنی آن طی فرایند های شیمیایی بدست می آید و می توان آن را کربنات کلسیم 99 درصد یا آهک خوراکی دانست که کاملا خالص می باشد و در تمام صنایع از آن استفاده فراوانی برده می شود.

پارس شیمی آماده تامین کلسیم کربنات برای مصارف داخلی و نیز کربنات کلسیم صادراتی می باشد. تولید کربنات کلسیم رسوبی و فروش با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت با امکان ارسال به کلیه نقاط کشور و نیز فروش کلسیم کربنات صادراتی بسته بندی شده در کیسه جمبوبگ تحویل هر یک از بنادر کشور

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 277 کاربر