تولید پارافین در ایران

تولید پارافین در ایران

برای دریافت سوالات خود در مورد پارافین و انواع آن و اخذ اطلاعاتی نظر میزان تولید پارافین در ایران و جهان, آشنایی با مفهوم فلش پوینت و تاثیری که در نوع مصرف پارافین دارد, مشخصات و شرایط فیزیکی و شیمیایی, فرمولاسیون و روش های تولید و فراوری و تصفیه این ترکیب پتروشیمی, سایت پارس شیمی را مطالعه نمایید.

تولید پارافین در ایران, پارافین ایران, ایران پارافین, پارافین, paraffin 

تولید پارافین در ایران معمولا در گرید صنعتی صورت می گیرد و انواع مختلف پارافین مایع و پارافین جامد به صورت پارافین کلره یا ژله ای با فلش پوینت صد و بیست تا دویست, به منظور تولید انواع روغن موتور های تحت فشار بالا, استفاده در صنایع PVC, تولید لاستیک و پلاستیک, تولید جلا دهنده ها, تولید مواد پوشش دهنده کاغذ, به عنوان نرم کننده پارچه و کف پوش, شمع سازی و بسیاری کاربرد های دیگر استفاده می شود.

با وجود اینکه پارافین, خود یکی از محصولات پتروشیمی می باشد اما از آن به صورت گسترده ای به عنوان خوراک پتروشیمی ها سود برده شده و منظور کریستالی نمودن ساختار محصولاتی که دارای پیوند زنجیره ای هستند استفاده می گردد.

 

تولید پارافین در ایران

برای دریافت سوالات خود در مورد پارافین و انواع آن و اخذ اطلاعاتی نظر میزان تولید پارافین در ایران و جهان, آشنایی با مفهوم فلش پوینت و تاثیر در نوع مصرف پارافین, مشخصات و شرایط فیزیکی و شیمیایی, فرمولاسیون و روش های تولید و فراوری و تصفیه این ترکیب پتروشیمی, سایت پارس شیمی را مطالعه نمایید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر