تولید سولفات آلومینیوم در اصفهان

تولید سولفات آلومینیوم در اصفهان

کارخانه پارس شیمی به منظور رفع نیاز صنایع مختلف همچون تصفیه آب و فاضلاب ، تولید مواد شیمیایی مختلف و ... اقدام به تولید سولفات آلومینیوم در اصفهان می نماید. سولفات آلومینیم پارس شیمی دارای استاندارد های مختلف بوده و مجوزات لازم برای صادرات به کشور های همسایه و بخصوص کشور عراق را دارد. سولفات آلومینیوم پارس شیمی با کیفیت صادراتی در داخل کشور عرضه می شود و خلوص آن بین 16 تا 17 درصد است. 

سولفات آلومینیوم, تولید سولفات آلومینیوم, تولید سولفات آلومینیوم در اصفهان, تولید کننده سولفات آلومینیوم, کارخانه تولید سولفات آلومینیوم, سولفات آلومینیم, 

با توجه به این که بیشترین میزان تولید سولفات آلومینیوم به منظور مصرف در تصفیه آب تصفیه خانه های شهری و فاضلاب کارخانجات تولیدی بوده و نقش منعقد کننده را دارد ، در نتیجه باید دارای فاکتور های لازم برای این منظور نظیر دانه بندی مناسب ، توان انعقادی بالا و عدم وجود مواد سمی در ساختار آن باشد. وجود تمام این ویژگی ها را تنها می توان در محصول یک تولید کننده با سابقه ، حرفه ای و خوش نام انتظار داشت. سولفات آلومینیوم پارس شیمی به دلیل اینکه توسط تیمی حرفه ای ، با استفاده از مواد اولیه تایید شده و در یک خط تولید پیشرفته تولید می شود ، دارای استاندارد لازم برای این منظور می باشد. گروه پارس شیمی با تولید سولفات آلومینیوم در اصفهان علاوه بر تامین نیاز کارخانجات و مصرف کنندگان این استان ، اقدام به عرضه محصول به دیگر شهر های کشور و همچنین کشور های همسایه می نماید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر