تهیه سدیم هیدروکسید

تهیه سدیم هیدروکسید

به منظور تهیه سدیم هیدروکسید مایع و جامد از جمله سود پرک 98 درصد و سود مایع 50 در صد برای استفاده در صنایع داخلی و یا به منظور صادرات, باا کارشناسان گروه صنعتی پارس شیمی تماس حاصل فرمایید.

تهیه سدیم هیدروکسید, هیدروکسید سدیم, سدیم هیدروکساید,

سدیم هیدروکسید یا هیدروکسید سدیم Sodium Hydroxide یا سود پرک Flakes یا سود سوز آور یا کاستیک سودا Caustic Soda ترکیبی شیمیاییی می باشد که سالانه میلیون تن از آن در سرا سر جهان تولید می شود. سود سوزآور قوی ترین چربی زدا و چربی بر می باشد و می توان گفت که سود کاستیک پر مصرف ترین ترکیب شیمیایی مورد استفاده در دنیا می باشد.

 

تهیه سدیم هیدروکسید Sodium Hydroxide

برای تهیه سدیم هیدروکسید از تجزیه نمک به روش کلر آلکالی استفاده می شود. سود سوز آور مایع مایعی شفاف می باشد که در صورت تماس با پوست می تواند سوختگی ایجاد نماید. سود سوزآور مایع دارای خلوص 50 در صد و 33 درصد می باشد و از آن در صنایع زیادی استفاده می شود. سود پرک 99 درصد یا سود جامد کاستیک یا کاستیک سودا جامد توسط سود مایع کاستیک تولید می شود و خلوصی در حد 97 تا 99 درصد دارا می باشد. از کاستیک سودا یا سدیم هیدروکسایدNaOH برای تولید انواع صابون ها و شوینده ها استفاده فراوانی می شود. درحقیقت سود سوزآور ماده اولیه و اصلی در تولید مواد شوینده و چربی بر محسوب می گردد.

 

تهیه سدیم هیدروکسید و انواع آن

کاستیک سودا دارای انواع مختلفی است. سود کاستیک مایع یا سود مایع 50 درصد که در بشکه های 220 لیتری بسته بندی می شود و دارای کیفیت صادراتی است. سود جامد کاستیک که به صورت سود پرک 98 درصد و سود کاستیک گرانوله و سود جامد پودری تولید می شود و از آنجا که به شدت جذب کننده آب می باشد باید در کیسه های 25 کیلویی دو لایه کاملا محفوظ بسته بندی شود. سود پرک صادراتی دارای خلوص بالایی می باشد و قابل تحویل در FOB بندرعباس است.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر