اکسید روی کاربرد

اکسید روی کاربرد

برای مطالعه در مورد اکسید روی کاربرد ها و روش های تولید آن و همچنین صنایع فراوانی که این ترکیب در آن ها مورد استفاده قرار می گیرد, قسمت های مختلف سایت پارس شیمی را بررسی نمایید.

اکسید روی کاربرد

اکسید روی کاربرد های وسیعی در زندگی بشر دارد و موجب بهبود کیفیت بسیاری از محصولات تولیدی گردیده است. اکسید زینک در گرید های مختلفی تولید شده و از تولید صنعتی تا محصولات دارویی و افزودنی های غذایی را شامل می شود.

 

اکسید روی کاربرد های مهمی در صنایع تولید کاشی و سرامیک داشته و در لعاب سازی از آن برای بهبود پخت محصول استفاده می شود. رسانایی بالای گرمایی و رنگ سفید قوی آن موجب می شود تا دمای پخت و ذوب محصول افزایش یافته و در نهایت محصول نهایی دارای کیفیت بهتر و رنگ سفید تر و شفاف تری داشته باشد.

 

اکسید روی کاربرد زیاده داشته و از آن در تولید دارو های حاوی روی به عنوان مکمل دارویی استفاده می شود. همچنین در تولید کرم ها و لوسیون های مختلف از جمله کرم ضد آفتاب استفاده می شود.

 

برای مطالعه در مورد اکسید روی کاربرد ها و روش های تولید آن و همچنین صنایعی فراوانی که این ترکیب در آن ها مورد استفاده قرار می گیرد, قسمت های مختلف سایت پارس شیمی را بررسی نمایید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر