اکسید روی نانو

اکسید روی نانو

پارس شیمی بزرگ ترین تولید کننده پودر اکسید زینک سفید برفی و اکسید روی نانو با خلوص 95 تا 99 درصد

با کیفیت ترین و ارزان ترین اکسید روی نانو و پودری کشور را در گرید های صنعتی و خوراکی و بهداشتی و در بسته بندی استاندارد و یا سفارشی برای مصارف داخلی و یا صادراتی از ما بخواهید تا با یک تماس و در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

اکسید روی نانو, فروش اکسید روی نانو, خرید اکسید روی نانو, قیمت اکسید روی نانو, تولید اکسید روی نانو, تولید کنندگان اکسید روی نانو,

اکسید روی نانو

تفاوت اکسید زینک پودری و اکسید روی نانو Nano Zinc Oxide در میزان تاثیر گذاری آن است. فلزات هر چه از نظر اندازه ذرات ریز تر باشند, با ایجاد سطح مقطع بیشتر, دارای تاثیر گذاری بالا تری خواهند بود.

 

از زینک اکساید در صنایع بهداشتی به میزان بسیار گسترده ای استفاده می شود. به علت رنگ سفید آن و نیز مقاومت در برابر اشعه UV از آن برای تولید انواع کرم ضد آفتاب سود برده می شود. همچنین مصرف فراوانی در تولید پودر بچه و محصولات ضد عرق سوز شدن دارد. برای تولید مواد ضد قارچ بدن نیز از اکسید زینک استفاده می شود.

در صنعتی هم جهت تولید کاشی و سرامیک و لعاب سازی, تولید شیشه و سیمان و تولید رنگ های پوششی کاربرد دارد.

 

اکسید روی نانو

با کیفیت ترین و ارزان ترین اکسید روی کشور را در گرید های صنعتی و خوراکی و بهداشتی و در بسته بندی استاندارد و یا سفارشی برای مصارف داخلی و یا صادراتی از ما بخواهید تا با یک تماس و در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر