اکسید روی زنجان

اکسید روی زنجان

پارس شیمی | تولید و فروش اکسید روی زنجان با کیفیت عالی و قیمت استثنایی

اکسید روی زنجان, فروش اکسید روی زنجان, فروش اکسید روی در زنحان, فروش اکسید روی در شهر زنجان, 

زینک اکساید یا اکسید روی Zinc Oxide که نام قدیمی آن توتیا می باشد از گذشته های دور توسط انسان شناخته شده بود و مورد استفاده قرار می گرفت. انسان های باستان پی به خاصیت ضد باکتری و ضد میکروبی این ترکیب برده بودند و از آن برای ضد عفونی زخم ها و چشم استفاده می کرده اند.

البته در زمان های قدیم از زینک اکسید معدنی استفاده می شده است که دارای ناخالصی های در ترکیب خود بوده است.

از قرن چهاردهم و پانزدهم میلادی در کشور هند اکسید زینک به شکل امروزه و به روش شیمیایی تولید شد و از آن پس استفاده از اکسید روی شیمیایی گسترش یافت که خلوص بالای 90 درصد می باشد و ناخالصی های بسیار اندک است.

 

خط تولید اکسید روی

زینک اکساید به روش های مختلفی تولید می شود که عبارتند از روش غیر مستقیم که به روش فرانسوی هم شهرت دارد. روش مستقیم دیگر متود تولید این ماده می باشد. این روش به روش آمریکایی معروف است و در آن فلز روی تا دمای بیش از 900 درجه حرارت داده می شود تا ذوب و سپس بخار شده و با اکسیژن موجب در هوا ترکیب شود و اکسید روی تشکیل گردد.

روش سوم روش شیمیایی مرطوب نام دارد که از آن برای تولید نانو ساختار های اکسید زینک استفاده می شود و ماده سنتز شده به این روش از خلوص و کیفیت بالایی برخوردار است.

همچنین روش آزمایشگاهی تولید آن نیز وجود دارد که برای تولید در اشل کم و کیفیت بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

پارس شیمی فروشنده و تولید کننده اکسید روی می باشد و آمادگی تامین و ارسال آن با کیفیت بالا و ارسال به شهر های مختلف کشور را دارد.

ارسال نظر

زارعی :
0 0
با سلام وخسته نباشید اکسید روی سفید با خلوص 99%سفید قیمت کیلو چند می دین ؟ ممنون
عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر