انجمن تولید کنندگان پارافین

انجمن تولید کنندگان پارافین

جهت آشنایی با پارافین و ویژگی های شیمیایی و فیزیکی مختلف این ترکیب و کاربرد ها و مصارف فراوانی که در بخش های صنعتی, بهداشتی و خوراکی دارد و نیز شناخت تولید کنندگان داخلی و بین المللی این ترکیب و انجمن تولید کنندگان پارافین, سایت پارس شیمی را مطالعه نمایید.

انجمن تولید کنندگان پارافین 

پارافین اولین بار در سال 1850 میلادی زمانی که شیمی دانان در حال تحقیق بر روی انواع مختلف روغن های پتروشیمی بودند, کشف شد. پارافین به شکل گسترده ای در شمع سازی مورد استفاده قرار می گیرد زیرا به صورت تمیز و قابل اعتمادی می سوزد و از بسیاری مواد دیگر در تولید شمع ارزان تر است.

یکی از دلایل استفاده از پارافین در صنعت برای ایجاد حالت کریستالی و درحشندگی در محصولات مختلف است. پارافین یک ماده شیمیایی تولید شده از ترکیب چندین هیدروکربن است و از خاصیت روغنی مناسبی برخوردار است که سبب شده از آن برای پوشش دهی در صنایع چرم سازی, تولید کاغذ و پارچه و کف پوش استفاده شود.

جهت آشنایی با پارافین و ویژگی های شیمیایی و فیزیکی مختلف این ترکیب و کاربرد ها و مصارف فراوانی که در بخش های صنعتی, بهداشتی و خوراکی دارد و نیز شناخت تولید کنندگان داخلی و بین المللی این ترکیب و انجمن تولید کنندگان پارافین سایت پارس شیمی را مطالعه نمایید. 

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 279 کاربر