اسید فسفریک قیمت

اسید فسفریک قیمت

به اطلاع کارخانجات مواد خوراکی و صنعتی و مصرف کنندگان گرامی می رساند, به منظور آگاهی از آخرین قیمت اسید فسفریک صنعتی و خوراکی به صورت خشک و آبدار و با کیفیت مناسب با سایت پارس شیمی همراه باشید و یا با کارشناسان بخش بازرگانی تماس حاصل فرمایید.

اسید فسفریک قیمت, قیمت اسید فسفریک, قیمت اسید فسفریک صنعتی, قیمت اسید فسفریک خوراکی, قیمت اسید فسفریک خشک, قیمت اسید فسفریک آبدار, Phosphoric acid

اسید فسفریک قیمت بسیار ارزانی نسبت به دیگر طعم دهنده های مواد غذایی داشته و همچنین دارای سمیت و ضرر برای بدن انسان نیست به همین علت از آن به صورت گسترده ای در تولید مواد غذایی به عنوان یک افزودنی استفاده می شود. همچنین اسید فسفریک در بخش کشاورزی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا حاوی عنصر فسفر می باشد که در ساختار گیاهان دارای اهمیت زیادی است. فسفریک اسید با خنثی سازی یون های کلسیم و منیزیم سبب سختی گیری از آب می شود به همین علت از آن به صورت گسترده ای در تولید مواد شوینده خانگی و صنعتی استفاده می گردد.

به منظور آگاهی از آخرین قیمت اسید فسفریک صنعتی و خوراکی به صورت خشک و آبدار و با کیفیت مناسب با سایت پارس شیمی همراه باشید و با کارشناسان بخش بازرگانی تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر