آهک میکرونیزه

آهک میکرونیزه

گروه صنعتی پارس شیمی به عنوان تولید کننده و فروشنده انواع مختلف آهک ، اقدام به تولید و فروش آهک میکرونیزه با دانه بندی ریز و یک دست و با کیفیت بسیار مرغوب نموده و آماده همکاری با مصرف کنندگان محترم است.

 آهک میکرونیزه, فروش آهک میکرونیزه, خرید آهک میکرونیزه, قیمت آهک میکرونیزه, تولید آهک میکرونیزه, تولید کننده آهک میکرونیزه, تولیدکنندگان آهک میکرونیزه, پودر آهک میکرونیزه,

آهک میکرونیزه در حقیقت همان آهک زنده است که کلوخه های آن با آسیاب های خاصی کوبیده شده است و به صورت پودر میکرونیزه در آمده تا در برخی صنایع که نیازمند این نوع آهک می باشند مورد استفاده قرار گیرد. آهک نوعی ترکیب کلسیمی است که مصارف عمده در صنایع مختلف دارد. پودر میکرونیزه آهک در صورتی که در آب ریخته شود، شروع به انجام نوعی واکنش شیمیایی به نام شکفته شدن می نماید که سبب تغییر فرمول شیمیایی آن به آهک هیدراته می شود. اهک میکرونیزه در تصفیه آب و فاضلاب ، صنایع ذوب فلزات ، تولید سیمان و مصالح ساختمانی و ... کاربرد دارد. گروه صنعتی پارس شیمی به عنوان تولید کننده و فروشنده انواع مختلف آهک ، اقدام به تولید و فروش آهک میکرونیزه با دانه بندی ریز و یک دست و با کیفیت بسیار مرغوب نموده و آماده همکاری با مصرف کنندگان محترم است.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر