گوگرد قرمز

گوگرد قرمز

پارس شیمی | تولید و فروش گوگرد پودری و قرمز

گوگرد قرمز, گوگرد سرخ, گوگرد زرد

گوگرد قرمز Red Sulfur ماده ای شیمیایی پودری و میکرونیزه است که دارای شرایطی مناسب برای صنایع رنگ سازی می باشد. اصولا گوگرد سرخ یک رنگ دانه یا پیگمانت است.

قیمت گوگرد قرمز مناسب برای صنایع رنگ سازی است و خرید گوگرد قرمز برای امور صادراتی پر اهمیت است. صادر کنند گان و مصرف کنندگان می توانند به صورت پیش پرداخت برای عقد قراردارد خرید اقدام نمایند.

گوگرد پودری قرمز یا گوگرد سرخ یا سولفور احمر در کشور های همسایه مانند عراق دارای کاربرد های زیادی می باشد و صادرات آن نسبت به سالیان گذشته افزایش چشم گیری پیدا کرده است.

 

گوگرد قرمز چیست

گوگرد سرخ ترکیب شیمیایی است که فناوری تولید آن فقط در اختیار دو شرکت پارس شیمی و کیمیا صنعت می باشد. از این رو گوگرد پودری سرخ یک کالای ارزشمند شده است چرا که این ماده دارای فرمولاسیون خاصی بوده و کیفیت بالای این محصول موجب شده است این ماده ارزشمند در بسیار از صنایع و کارخانه های تولید کننده رنگ و کاغذسازی و سایر صنایع دارای اهمیت خاصی باشد.

گوگرد کالایی استراتژیک و کاربردی است و صنایع بسیاری از این ماده استفاده می کنند در نتیجه این نوع از گوگرد یک کالای راهبردی و استراتژیک محسوب می شود از این رو صنایع رنگ و صنایع مرتبط به این محصول وابسته شده اند و سالیانه میلیون ها تن از این ماده در بسته بندی جمبوبگ بسته بندی می شود و از مرز های زمینی و دریایی به کشورهایی همانند ترکیه و عراق و ارمنستات و آذربایجان صادر می شود تا از آن به عنوان رنگدانه یا پیگمانت استفاده شود.

 

تولید کننده گوگرد قرمز

تنها تولید کننده گوگرد سرخ یا قرمز در خاورمیانه و آسیا فقط دو گروه صنعتی کیمیا صنعتی و گروه صنعتی پارس شیمی می باشد.

ارسال نظر

امیر فرکیش : ۰۰۰۰
26 5
سلام خسته نباشید من برای مصرف خانگی و چند آزمایش کوچک نیاز داشتم . از کجا میتونم به مقدار کم تهیه کنم
بهرام جم : نمونه جهت خرید عمده کارخانه رنگسازی
3 6
با سلام. نمونه جهت ازمایش. میخواستم. که بعد از اوکی خرید عمده کارخانه رنگسازیدارم. لطفا راهنمایی کنید
برزین : سولفور قرمز
1 1
سلام و خسته نباشید،امکانش هست به عنوان نمونه،مقداری تهیه کرد?
عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر