کارخانه تولید کاستیک سودا

کارخانه تولید کاستیک سودا

پارس شیمی با دارا بودن کارخانه تولید کاستیک سودا مایع و سود پرک با کیفیت و خلوص مناسب آماده خدمت رسانی به مصرف کنندگان محترم میی باشد.

کارخانه تولید کاستیک سودا

کاستیک سودا یک ماده شیمیایی پر کاربرد در جهان صنعت می باشد به گونه ای که می توان آن را پر کاربرد ترین ماده شیمیایی جهان دانست. اینن در حالی است که این ترکیب شیمیایی در هر سال یه میزان میلیون ها تن در جهان تولید شده و به مصرف می رسد. 

 

کاستیک سودا چیست؟

کاستیک سودا یک نمک قلیایی می باشد که دارای فرمول شیمیایی NaOH است و ماده اولیه و پیش نیاز آن نمک طبیعی می باشد. سدیم هیدروکساید دارای نام های دیگری نیز هست و از آنجا که این ماده در دوو نوع مایع و جامد تولید می شود, نام های آن به صورت زیر است:

سدیم هیدروکسید مایع : سود مایع 50 درصد, سود مایع سوز آور, کاستیک سودا مایع, سود کاستیک مایع, سود سوز آور مایع, هیدروکسیدد سدیم مایع, سود سوزآور مایع, سود مایع کاستیک

سدیم هیدروکسید جامد : سود پرک 98 درصد, سود جامد سوز آور, کاستیک سودا جامد, سود کاستیک جامد, سود سوز آور جامد, سود سوزز آور, سود جامد پرک, سود کاستیک پرک, سود کاستیک گرانوله, هیدروکسید سدیم جامد, سود سوزآور جامد, سود جامد کاستیک

 

کاربرد کارخانه تولید کاستیک سودا

بیشترین کاربرد سود سوزآور در صنایع تولید کاغذ و صابون سازی است. سالانه در حدود بیست و پنچ در صد سود کاستیک تولید شده در صنایع تولید کاغذ و مقوا مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین چون کاستیک سودا یک چربی بر بسیار قدرتمند است, از این ترکیب در تولید انواع صابون, شامپو, شوینده های خانگی و صنعتی و انواع پاک کننده ها و مواد رسوی زدا استفاده می شود. در صنایع شیمیایی هم از هیدروکسید سدیم برای تنظیم اسیدینه و انجام برخی آزمایش ها سود برده می شود. پارس شیمی با دارا بودن کارخانه تولید کاستیک سودا مایع و سود پرک با کیفیت و خلوص مناسب آماده خدمت رسانی به مصرف کنندگان محترم می باشد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر