پودرسنگ-شفق

پودر سنگ شفق

پودر سنگ شفق قم تولید شده در کارخانه سنگ کوبی پارس شیمی ، نوع ممتاز و صادراتی پودر سنگ است که کاربرد های زیادی در صنایع و مشاغل مختلف دارد. پودر خاک سنگ شفق به دلیل کیفیت مرغوب و رنگ سفید آن و دانه بندی یک دست و بدون سنگ ریزه علاوه بر کاربرد های ساختمانی ، در امور صنعتی هم بکار می رود.

پودر سنگ شفق

پودر سنگ شفق در ترکیب با سیمان ، ماسه و ... برای تهیه مصالح ساختمانی و ملات های رایج استفاده می گردد. خاک سنگ شفق به همراه پودر سنگ جوشقان و الیگودرز ، جزء معروف ترین انواع خاک سنگ موجود در کشور محسوب می شود. فروش پودر سنگ شفق به صورت بسته بندی شده در کیسه های 25 کیلوگرمی تا 30 کیلوگرمی انجام می گیرد اما سنگ شفق نمره که دارای سایز درشت تری است را به می توان فله ای هم حمل و نقل نمود.  

 

کاربرد پودر سنگ شفق

بیشتر موارد مصرف خاک سنگ شفق در زمینه ساختمان سازی است. پودر سنگ و سیمان سفید یک ترکیب رایج برای نماسازی ساختمان ها محسوب می شود. همچنین این ترکیب در بندکشی کاشی و سرامیک سرویس های بهداشتی هم اهمیت دارد. کاربرد دیگر سنگ شفق در موارد ساخت و ساز ، به منظور شفته ریزی بناها ، کف سازی و آب بندی استخر ها است. وجود پودر سنگ سبب تقویت چسبندگی قیر می گردد به همین دلیل ، پس از آسفالت ریزی راه ها و یا انجام ایزوگام ، روی آن خاک سنگ می ریزند.

اما کاربرد پودر سنگ شفق تنها در امور ساختمانی خلاصه نمی شود. به دلیل اینکه این محصول از سنگ های رسوبی کربناته بدست می آید ، بنابراین خاصیت قلیایی داشته و از این جهت می توان آن را برای تصحیح اسیدیته بکار برد.

خاصیت ضدعفونی کنندگی سنگ شفق ، دیگر ویژگی منحصر به فرد آن است. پودر میکرونیزه شفق را در مرغداری ها و گاوداری ها ، جهت ضدعفونی و میکروب کشی استفاده می کنند. این ماده علاوه بر خاصیت ضدعفونی کنندگی قوی ، از قیمت ارزان و مناسبی هم برخوردار است.

پودر سنگ خاصیت انعقادی دارد و از این جهت در اموری نظیر تصفیه آب و فاضلاب و یا تولید پلیمر های مختلف که در پلاستیک سازی کاربرد دارد استفاده می شود. در صورت کاربرد آن در تصفیه آب آشامیدنی ، علاوه برای حذف ناخالصی های موجود در آب ، قادر است اسیدیته آب را نیز کاهش داده و به حالت نرمال نزدیک کند.

در نهایت این محصول به صورت گسترده ای به عنوان فیلر یا پرکن ، در تولید بسیاری از محصولات روزمره و مواد شیمیایی مصرف می گردد. در تولید رنگ سفید ، به دلیل سفیدی و درخشانی که خاک سنگ شفق دارد ، از آن جهت کاهش هزینه های تولید ، بهبود ساختار رنگ و افزایش پوشش دهندگی استفاده می کنند.

 

فروش خاک سنگ شفق

کارخانه سنگ کوبی پارس شیمی ، از سنگ مرغوب ترین معادن استان قم برای تولید پودر سنگ شفق استفاده می نماید. این محصول علاوه بر کیفیت ممتاز ، دارای قیمت مناسب و رقابتی نیز می باشد. جهت خرید پودرسنگ شفق قم و یا دریافت قمیت محصول با ما تماس حاصل نمایید.  

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 171 کاربر