پارافین سبک

پارافین سبک

پارس شیمی | تولید و فروش انواع پارافین سبک مایع و پارافین جامد سبک و سنگین در گرید های صنعتی - بهداشتی - خوراکی با آنالیز درخواستی و کیفیت های مختلف در انواع فلش پوینت های متفاوت. بهترین پارافین سبک و سنگین را با قیمت و کیفیت مناسب از ما بخواهید.

پارافین سبک, فروش پارافین سبک, خرید پارافین سبک, قیمت پارافین سبک, پارافین مایع سبک, پارافین صنعتی سبک, پارافین, paraffin 

روغن پارافین دارای انواع بسیار مختلفی بوده و این تفاوت سبب استفاده بسیار گسترده ای از این ترکیب در صنایع مختلف شده است. انواع پارافین سبک و سنگین مایع و جامد, پارافین نرمال و پارافین کلره, پارافین خوراکی و بهداشتی و صنعتی, قسمتی از طیف گسترده این ماده بسیار مفید می باشد. پارافین سبک نوعی هیدروکربن است که مولکول های آن شامل بیست تا چهل اتم کربن هستند. این ماده یک محصول تولید شده در صنعت پتروشیمی بوده و بر پایه نفت یا ذغال سنگ است.

تولید و فروش انواع پارافین سبک مایع و پارافین جامد سبک و سنگین در گرید های صنعتی - بهداشتی - خوراکی با آنالیز درخواستی و کیفیت های مختلف در انواع فلش پوینت های متفاوت. بهترین پارافین سبک و سنگین را با قیمت و کیفیت مناسب از ما بخواهید.

ارسال نظر

محمد : دانشجو
0 0
سلام این دستگاه فیلتراسیون دوار هست ایا؟
عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر